Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Аграрна Сумщина - 2019

Аграрная Сумщина
13 ноября 2019 в 12:43
Українським аграріям присвячується

День працівників сільського господарства для нашої країни мав би бути святом всеукраїнського масштабу.

Натомість ми маємо скромні привітання, а більше того, страйки аграріїв всеукраїнського масштабу.

Як би там не було, але щороку третьої неділі листопада українські аграрії чують на свою адресу приємні слова привітання та вдячності за їх роботу. Цього року день працівників сільського господарства України припадає на 17 листопада.

І так приємно читати про чергові рекорди зі збору врожаїв на українських землях, про досягнення вчених-аграріїв, про здобутки переробної галузі сільського господарства. Ось нещодавно українці встановили світовий рекорд з врожаю сорго. Рекорд не офіційний, але урожай українського сорго значно перевищує середню врожайність цієї культури в США. Досягнення стало можливим завдяки особливій технології вирощування. І таких досягнень можна знайти чимало в будь-якому аграрному підприємстві нашої країни, в аграрних університетах та наукових інститутах.

Україна ще «жнивує», але вже ясно: валовий збір зерна знову перевершить минулорічне досягнення у 70 млн т. Більше того, українські аграрії вже встановили новий рекорд з експорту зерна, збільшивши його експорт на чверть - до 49,7 млн т.

Тож з нагоди такого важливого для аграрної України свята вітаємо всіх причетних до цієї сфери. Ніхто не стане сперечатися, що без сільського господарства ми не проживемо! Хліб, молоко, м’ясо та інші тільки натуральні та свіжі продукти дарують нам працівники сільського господарства. За це низький вам уклін і найкращі побажання. Бажаємо гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому! Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша робота приносить вам задоволення і благополуччя. Удачі, здоров’я і успіху в справах!

Партнер проекту "Аграрна Сумщина - 2019":

Урожайна країна, ТОВ
Сумська обл., м. Ромни, вул. Сумська, 5Е
+38 (05448) 5-77-16
www.ur-kraina.com.ua
Стаття: Точне землеробство від ТОВ «Урожайна країна» Групи МХП

212
Комментариев
0
Просмотров
617
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.