Рубікон

Блоги, Віктор Бобиренко
10 августа 2011 в 16:31
Влада перейшла межу

Власне, це бажання знищити не так опозицію, як «інакомисліє» взагалі. Вони починають діяти за правилами такої рідної їм совдепії: «Кто не с нами, тот против нас». Далі буде: «Если враг не сдается – его уничтожают», «Лес рубят – щепки летят»… Ну а вже після цього законом стане донецька норма: «Без лоха – жизнь плоха».
Вони діють за давньоримським методом батога і пряника. Ви можете вступити до партії регіонів, і вам нічого не буде. Найактивніші у справі терору власного народу можуть навіть сподіватися на преференції: депутатство, виграні тендери, бюджетні кошти, приватизацію залишків державного та комунального майна. Ви можете не вступати в партію регіонів і бути ніким, це ваше право, аби ви лише мовчали. Нічим зайнятися? Беріть город і пробуйте виживати, як закликає вас Азаров. Або просто живіть на дивані: серіалів і шоу в телевізорі достатньо.
Молоді пропонується «свалить из колхоза». Хай залишаться лише ті, кому мізки залило пивом, хто не вміє думати, або думає, як вони. Своїм владою пропонується лише особистий успіх, а на «піпл» і майбутнє землі пращурів начхати.
Ви лише не маєте права говорити і думати. Формула для населення: «Не надо думать, с нами тот, кто все за нас решит». І ви будете жити. Бідно, але на хліб вистачить. Нестачу хліба вам компенсуватиме надлишок «зрелищ».
Якщо ж ви намагаєтесь думати і мріяти, якщо ви ще надієтесь – ви НЕПРИМИРЕННИЙ ВОРГ СИСТЕМИ. Вона вас ненавидить. А Азарови, Тігіпки, Табачніки – лише інструменти системи.
Влада перейшла межу. Вона хоче знищити суть нашого народу, залишки совісті і волі, що ще тліють в нашій ментальності.
І справа не в Юлі чи Луценку. Вони стирають все краще на місцях. Тільки недавно місцеві регіонали «з’їли» Геннадія Іванущенка, директора архіву, історика і краєзнавця з міжнародним ім’ям.
Зараз вони «доїдають» Охтирського начальника управління освіти Анатолія Троня, який посмів не стати «в стойло».
Ті, що не йдуть в ярмо - вороги системи, яка продукує рабство.
Якщо сьогодні ви промовчите, коли за надуманими інспірованими звинуваченнями саджають лідерів опозиції, (навіть коли вам особисто вони не подобаються) ждіть, завтра прийдуть за вами. І хто тоді стане за вас?
Альтернатив, як у любого «витязя на распутье» три: звалити, залізти на піч (або диван) і тихо сидіти там.
Або встати і вийти боротися.
ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ

-3
Комментариев
1
Просмотров
3295
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Тимошенко - "опозиція"? Луценко - "непримиренний ворог системи"? Не смішіть! Ще вчора вони самі були тою ж таки системою. Нічого не змінилося. Змінились лише прізвища на табличках. Ющенка в кабінеті підмінив Янукович, а нари Колєсніова дістались Тимошенко.
Якщо ви проти системи - ви проти самих принципів, організації, структури, форми її вираження і методів її впливу на вас. Ви проти системи? Значить ви проти демократії, проти парламентаризму. Ні? А проти чого ви тоді? Проти таблички над кабінетом? Прізвища у списку?