Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Програма “ПОЛІС” стартувала в Сумській міській бібліотечній системі

Сумы Городская библиотечная система
Сумы Городская библиотечная система 08 декабря 2017 в 11:56
Бібліотека-філія №2 провела першу зустріч, в рамках проекту “ПОЛІС” (співпраця громади з патрульною поліцією  від міжнародної програми IREX), з патрульними поліцейськими – інспекторами Управління патрульної поліції. Старшокласники мали можливість ближче ознайомитися з поліцейськими та детальніше дізнатися про те, як організована робота патрульних. Це лише перша зустріч у рамках проекту, але вже вона принесла для дітей не тільки максимум корисної та цікавої інформації, а й море позитивних емоцій.


У ході зустрічі старші інспектори УПП в м. Суми Олег Сологуб і Володимир Іонін  розповіли як проходить реформа Національної поліції в нашому місті, про свою професію, про особливості служби, щоденні завдання  та чому вони вирішили стати новими поліцейськими. Учні дізналися від правоохоронців про гарантовані їм Конституцією України права та свободи, довідалися про відповідальність неповнолітніх за вчинені ними правопорушення, розглядали приклади правопорушень підлітків із своєї практики, давали їм юридичну оцінку.

      Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили багато  питань за темою зустрічі.

      Бібліотекарі провели «тест-драйв» (перевірка правових знань), розіграли з учнями ситуації, де вони були в ролі правопорушника, патрульного поліцейського та спостерігача.

    Під час театралізованої гри  поліцейські аналізували і навчали учасників  бути відповідальними громадянами, як правильно поводитись у непередбачених  ситуаціях, як спілкуватись з патрульними.  На прохання учнів поліцейські продемонстрували декілька прийомів самозахисту.

      За свої старання та правильні відповіді школярі отримали корисні призи і солодкі подарунки.

    Атмосфера довіри панувала на заході, відверте та невимушене спілкування перейшло в дружній діалог і закінчилося спільною фотосесією.

 

 
0
Комментариев
0
Просмотров
556
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.