Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Презентація книги А.В. Галишевського «Как молоды мы были»

Сумы Городская библиотечная система
Сумы Городская библиотечная система 11 сентября 2015 в 08:31
10 вересня в центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулася презентація книги А.В. Галишевського  «Как молоды мы были».
Автор, моряк капітан ІІ рангу, журналіст, закінчив Путивльську школу-інтернат і в своїй книзі розповів про цей заклад та про своїх однокласників. Друзі Анатолія Галишевського, однокласники, моряки  - товариші по службі: Анатолій Єпіфанов, Андрій Вовк, Володимира Пелевіна та інші привітали  його з першою книгою, вручили подарунки, відзнаки, почесну медаль Київського Вищого військового  морського училища та свої книги.
Директор видавництва «Корпункт» Раїса Вороненко привітала автора та побажала подальшої тісної співпраці.
Про сучасний стан школи-інтернату ім. С. Ковпака розповіла її директор Т. М. Семененко, присутні ознайомилися з відеофільмом про цей навчальний заклад. Учні цієї школи виступили з пісенними подарунками автору книги.
Отец Олексій – духівник Сумської паланки запорізьких козаків побажав многії літа автору книги та всім злагоди і  єднання.
Гол. спеціаліст відділу з питань розвитку інформаційного простору Сумської облдержадміністрації Олена Ковшик розповіла про книги, які видані в цьому році та готуються до друку згідно підтримки Програми книгодрукування Сумської облдержадміністрації.


 
18
Комментариев
0
Просмотров
946
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.