Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Видані окупантами акти – фейк без правових наслідків

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції
Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції 20 мая 2022 в 09:19
Діяльність тимчасових окупаційних сил та тимчасових окупаційних адміністрацій є незаконною і видані у зв’язку з такою діяльністю акти – абсолютний фейк без правових наслідків.
В нашій країні діє принцип верховенства права, а Конституція України має найвищу юридичну силу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
За порушення визначених українським законодавством прав і свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях відповідальність несе російська федерація як держава-окупант.
Наголошуємо, що примусове набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованих територіях, громадянства російської федерації не є підставою для втрати українського громадянства і, відповідно, не визнається Україною.
Нагадуємо, що будь-яка нормотворча діяльність окупантів не створює жодних правових наслідків, а нікчемність цих актів не підлягає оскарженню і не може бути скасована.
Все буде Україна!

 
1
Комментариев
0
Просмотров
999
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.