Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Свідоцтва про народження у пологових будинках Сумщини: зручно, швидко та сучасно

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми)
Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) 24 декабря 2020 в 15:20
Відповідаючи вимогам сучасності, надаючи якісні та затребувані у суспільстві послуги, Міністерство юстиції використовує сервіси. Вони змінюють уявлення громадян про реєстраційні дії, які скорочують час на отримання найнеобхідніших документів.

Одним з таких комфортних сервісів є видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Відтак, фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали з початку 2020 року близько 6,5 тисяч перших документів малюкам під час виписки із закладу охорони здоров’я. Зокрема на Полтавщині 1,2 тисячі  родин отримали свідоцтва про народження у пологовому будинку, на Сумщині – близько 3,1 тисячі та більше 2 тисяч – на Чернігівщині.

Дізнатися в яких саме пологових будинках зазначених регіонів видають фахівці юстиції свідоцтва про народження, можна за посиланням – https://www.sumyjust.gov.ua/vydacha-svidocztv-pro-narodzhennya-u-zakladah-ohorony-zdorov-ya/

 
1
Комментариев
0
Просмотров
877
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.