Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

З дитиною за кордон: коли не потрібен дозвіл другого з батьків

Guest
Guest 25 июня 2019 в 12:24
Організація літнього відпочинку дитини – відповідальний та клопітний процес, який потребує часу, зусиль та грошових коштів, а також взаємного порозуміння між батьками, в тому випадку, коли вони розлучені, а дитина проживає з кимось одним.
В рамках інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство», впровадженої в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», правники у співпраці з туристичними агентствами Сумщини ознайомлювали населення з правилами виїзду дітей за кордон з одним з батьків.
До речі, не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки:
- лікування;
- навчання;
- участь у дитини у заходах, спрямованих на її всебічний розвиток;
- оздоровлення;
- відпочинок.
Необхідно лише повідомити рекомендованим листом другого з батьків про державу перебування, мету та тривалість поїздки, та пред’явити на кордоні копію рішення суду або органу опіки і піклування про підтвердження місця проживання дитини.
Але варто пам’ятати, що за порушення строків перебування дитини за кордоном передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 1700 до 3400 гривень та втрата права виїзду з дитиною за кордон без згоди другого з батьків на рік.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
91
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.