Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ЩЕ РАЗ ПРО РУССКІЙ МІРЪ В СУМАХ

Блоги, В'ячеслав Артюх
24 июля 2015 в 10:43
Писав уже колись ось тут: http://art64.blogspot.com/2011/07/blog-post.html Настав час продовжити
Пропозиція:
На виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» від 9 квітня 2015 року вношу пропозицію зняти табличу з хреста, що поставлений на місці Миколаївського храму на Майдані Незалежності в Сумах.

Обгрунтування:
На табличці написано: «Сей поклонный крест воздвигнут на месте разрушенного Никольского храма в честь прибытия в город Сумы Курской Коренной иконы Божьей Матери «Знамение» 9/22 мая 2010 года от рождества Христова».
І хоч як намагаються вірні УПЦ(МП) абсолютизувати значення Курської Корінної ікони як лише християнського символу, але використання цієї ікони, хочуть вони цього чи не хочуть, має й ще один смисловий бік – політичний. Справа у тому, що в роки Другої світової війни Курська Корінна ікона була головною іконою тих російських військових формувань, які воювали на боці Гітлера у складі вермахту та СС. Російська православна церква за кордоном на чолі з митрополитом Анастасієм (Грибановським), у віданні якої знаходилася Курська Корінна ікона, до кінця Другої світової війни підтримувала нацистську Німеччину та її союзників у боротьбі з «більшовицькою заразою». Саме цією іконою благословлялося створення Російського Корпусу, який воював у складі вермахту, саме у цієї чудотворної ікони просили допомоги донські козаки-есесівці у їх «святій» боротьбі з Совєтською Армією.
Встановлення хреста на честь перебування в Cумах ікони, яка має такі негативні конотації в самому центрі міста не можна розцінювати інакше як знущання над пам’яттю наших дідів-переможців Другої світової.
2
Комментариев
1
Просмотров
1827
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии