Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Живої природи душа промовляє…

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 07 июня 2019 в 10:36
                                                  ( до Дня охорони навколишнього середовища)

Нині, коли на всій планеті під впливом людини відбулися помітні зміни як живої, так і неживої природи, дедалі більшого значення набуває гармонічна взаємодія суспільства і природного довкілля. Адже людина отримує від природи все необхідне для життя.
Тому вкрай необхідна не лише чітка стратегія охорони навколишнього середовища та посилення контролю за природокористуванням, але й система екологічної освіти та виховання населення.
05.06.2019 у Всесвітній день навколишнього середовища відділом документів з природничих і аграрних наук був проведений загальнобібліотечний відкритий перегляд літератури за темою «Живої природи душа промовляє…».
Мета перегляду – не тільки показати багатство і красу природи України, а ще й стурбувати, звернути увагу на вразливість довкілля, його чутливість до антропогенного навантаження. У запропонованих користувачам виданнях значна увага приділена саме пріоритетам і стратегічним напрямкам екологічної політики України.
Відвідувачі перегляду мали змогу отримати відповіді на найбільш актуальні питання бережливого використання людиною біорізноманіття України і Сумщини із видань, представлених на ньому,  і поділитися своїми враженнями про красу рідного краю.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
310
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.