Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

VIII Всеукраїнська літня школа адвокації «Несумна Школа в Сумах»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 30 июня 2021 в 09:01
Сьогодні, 29 червня  на платформі ZOOM успішно розпочала роботу VIII  Всеукраїнська  літня школа адвокації для бібліотекарів «Несумна школа в Сумах», організатором якої є Українська бібліотечка асоціація, співорганізаторами – управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Сумська обласна універсальна наукова бібліотека.
З вітальним словом до бібліотечної громади України звернулися представники УБА, управління культури Сумської ОДА  та директор обласної бібліотеки.
Викликали захоплення в учасників школи віртуальні екскурсії містом – «В Сумах не сумують» та обласною бібліотекою «Під знаком лотосу».
З презентацією «Бібліотека та місцева громада: практика роботи публічних бібліотек Сумщини» виступили завідувачка науково-методичного  відділу бібліотеки Марії Захарченко та керівник прес-клубу бібліотек Сумщини Тетяни Грищенко.
VIII Всеукраїнська літня школа адвокації  триватиме до 2 липня. Очікуються виступи  спеціалістів найкращих публічних бібліотек Сумщини та лекції з питань адвокації від провідних фахівців галузі.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
1279
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.