Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумщина туристична – дороги вражень: активний туризм

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 22 марта 2019 в 15:22
Як відомо, активні види туризму передбачають види відпочинку і подорожей, розваг, спорту (лазіння по скелях, спортивні ігри, кінні і пішохідні маршрути,  плавання річками, підводний туризм та ін.), що вимагають значної фізичної напруги і доступні далеко не всім категоріям туристів.
Далекі походи, байдаркові сплави, дивовижні пригоди, нові захоплюючі враження, екстрим – що може бути кращого в житті туриста?
Отже, хто такий турист?
Це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка понад усе любить свій рідний край, свою землю. Яка надає перевагу голубому шатру неба над тіснявою міських квартир. Біля туристичного вогнища створювалися найкращі пісні, біля нього зароджувалася найміцніша справжня дружба.
Туристи - найщасливіші люди, адже вони  чують  мелодію сосни , знайомий голос вогнища, біля якого живе дзвінка юність. Вимірюють життя кілометрами, а не квадратними метрами.
Про стан розвитку активного туризму на Сумщині і його перспективи, про розвиток нових видів спортивного туризму в регіоні, про наукове забезпечення діяльності туристичної галузі  йшлося на науково-практичній конференції «Сумщина туристична – дороги вражень: активний туризм», яка відбулася 21 березня 2019 року в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці.
Учасниками її були представники відділу промоції і туризму Сумської обласної державної адміністрації, науковці і студенти державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка  - факультетів фізичного виховання, фізичної реабілітації та кафедри туризму і готельно-ресторанного сервісу, фахівці туристичної галузі, тренери ДЮСША «Україна», організатори дистанції для дітей фестивалю «СтреКоЗа» представники громадських спортивних організацій  – Федерації спортивного туризму України, Центру активного відпочинку «Відчайдухи», громадської організації «ВелоСумщина» та ін.
Конференція пройшла цікаво і насичено. Інсталяція у вигляді атрибутів туристичного походу – палатки, спортивних лиж, рюкзака, каната, каримата і т.п. викликала жваву зацікавленість і бажання подорожувати.
Адже займатися туризмом це:
Модно!
Стильно!
Красиво!
Класно!
І майже дешево
Виступ барда Євгенії Торопової був приємною несподіванкою для всіх учасників.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
1896
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.