Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

«СЕРГІЙ ТИМОШЕНКО НА НИВІ НАУКИ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 10 февраля 2021 в 14:40
Про Сергія Тимошенка – одного із братів відомих науковців Тимошенків, які прославили Конотопську землю, говорили учасники онлайн-конференції, присвяченої 140-річчю від дня його народження.
Вчений, архітектор, інженер,  громадський і політичний діяч… об’єднав навколо себе науковців, краєзнавців, працівників культури і освіти сходу і заходу. Це ще раз підтвердило, що Україна єдина і неподільна «Схід-Захід разом» – висловив гіпотезу Микола Кучерепа. Схвалена всіма учасниками конференції.
В ході конференції обговорювались питання пов’язані з життям і діяльністю Сергія Прокоповича в різних містах України  і за кордоном. Зокрема, про дитячі та юнацькі роки вченого розповів #Ігор Лисий, вчитель історії, краєзнавець Салтиківського НВК Конотопського району.#Валерій Власенко, кандидат історичних наук, доцент Сумського державного університету, дослідник історії української політичної еміграції та краєзнавець ознайомив з Київським періодом та діяльністю вченого під час еміграції, зокрема в м. Подєбрадах Чехословаччина.  Самобутній архітектурний доробок Харківського періоду у творчості С. П. Тимошенка представив #Денис Вітченко, кандидат архітектури, старший викладач кафедри Містобудування, Харківського національного університету міського будування ім. О. М. Бекетова, Про громадську і політичну діяльність Сергія Тимошенка  Волинського періоду розповів Микола Кучерепа, кандидат історичних наук, дослідник історії Волинського українського об’єднання. Олександр Котис, краєзнавець, журналіст розповів про архітектурний слід відомого майстра Тимошенка в Луцьку.
В конференції також взяли участь #Надія Демиденко, завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, #Світлана Гумен, викладач історії  і суспільних дисциплін, голова циклової комісії суспільних дисциплін Сумського будівельного коледжу, колеги Центральної міської бібліотеки ім. С. І. Пономарьова м. Конотоп, Роменської бібліотеки ім. Йосипа Дудки, Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського, Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
551
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.