Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Особливі історії про особливих

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 03 декабря 2021 в 12:42
https://sumyounb.blogspot.com/2021/12/blog-post_3.html Сумська обласна універсальна наукова бібліотека наразі отримала від Видавничого дому «Букрек» електронну версію унікальної книги «Особливі історії особливих». Видання про учнів Спеціальної школи «Шанс» у м. Дніпро – дітей з особливими освітніми потребами. Більшість історій про себе та свою сім’ю, друзів, навчання і дозвілля, захоплення і таланти герої книги написали самостійно. Декому допомагали батьки чи вчителі, які теж стали героями проєкту, в ході якого діти отримали можливість реалізувати свій потенціал у літературному жанрі, спробувати себе в якості оповідача, розказати і написати про свої хобі, похвалитися творчими роботами, як-то вишивка, малюнок чи поробки.
Кожна розповідь – унікальна та насправді особлива. Вона доповнена світлинами та відео: на них учні школи займаються буденними справами, беруть участь у музикальних конкурсах, спортивних змаганнях, розказують про себе, граються. Відео з героями можна переглянути через qr-код. Завдяки такому формату видання стало легким для сприйняття, допомогло дітям розкритися, відчути свою індивідуальність та особливість не через інвалідність, а через власні досягнення та маленькі перемоги.
«Працювати з нашими дітьми – легко і приємно. Вони чуйні, співчутливі, дуже добрі й завжди готові прийти на допомогу. Кожна дитина – обдарована, і наше завдання – допомогти їхньому таланту розкритися, сприяти соціалізації, заохочувати розвиватися», – коментує свою роботу упорядниця цього проєкту Крістіна Тороп, в. о. директора Спеціальної школи «Шанс», заслужений працівник освіти України, кандидат психологічних наук та авторка підручників для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.
Мета проєкту – показати, що люди з особливими освітніми потребами такі як усі та є повноцінними членами суспільства, дати їм змогу розповісти про себе та про свої роздуми над життям, відчинити двері в їхній світ, показати як вони живуть, чого потребують. Видання допоможе й сім’ям, які виховують дітей з особливостями, не втрачати надії, не опускати рук, бути впевненими у власних силах та допомагати своїм діткам розвиватися.
Паперове видання книги «Особливі історії особливих» буде передано у бібліотеки та громадські організації країни.
Дізнатися більше про книгу та проєкт можна за посиланням: https://www.facebook.com/shans.special.stories/

 
0
Комментариев
0
Просмотров
1117
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.