Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У нас ювілей!

Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека
Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека 19 апреля 2016 в 10:45
30 років тому в сумській обласній універсальній науковій бібліотеці був заснований відділ документів іноземними мовами.
На протязі цього часу відділ сприяє вивченню іноземних мов, розширенню знань з історії та культури зарубіжних країн. Він став справжнім інформаційним центром, де запроваджені новітні технології, створені комфортні умови для користувачів, автоматизовані бібліотечні процеси.
До послуг наших користувачів універсальний за змістом фонд на 58 мовах світу.
У відділі документів іноземними мовами успішно працюють два центри: «Вікно в Америку» (при підтримці посольства США), та «Мова. Культура. Німеччина» (проект німецького культурного центру Goethe-Institut). Завдяки активній роботі  цих центрів   відділ документів іноземними мовами має сучасне обладнання, яке активно  використовується  в роботі з читачами , нову літературу з різноманітних галузей, колекцію художніх та документальний фільмів та інші актуальні  медіа-матеріали, наприклад комп’ютерна програма для самостійного вивчення англійської мови Rosetta Stone, яка вважається однією із найкращих лінгвістичних програм у світі.
Відділ документів іноземними мовами завоював свою популярність в місті завдяки роботі клубів з вивчення англійської, німецької, французької, іспанської, португальської, італійської та польської мов, які надають можливість всім бажаючим вивчати та спілкуватися іноземними мовами, обговорювати актуальні теми з волонтерами носіями мови, цікаво проводити дозвілля, дізнатися про можливості навчання за освітніми програмами.
Наші користувачі можуть скористатися безкоштовним швидкісним  Інтернетом (Wi-Fi). Взяти в використання I-Padи та електронні книги , отримати доступ до інформаційних джерел, повнотекстової електронної бази даних eLibrary USA, що містить інформацію про різноманітні аспекти життя у США. Вона охоплює широке коло інформаційних матеріалів щодо вивчення англійської мови, американської історії та культури, статті про літературу, бізнес, економіку, періодичні видання, окремі бази для дітей та ін.
До послуг користувачів Makerspaces (тобто простір, який запрошує Вас до самостійної творчої роботи) – це майстер-класи різноманітних поробок в клубі One cup of coffee, а в наступному році - творча лабораторія та можливість створювати 3D моделі за допомогою 3D принтера.
Для наймолодших відвідувачів - ігрові зони з настільними іграми та Kinect-приставкою. Малеча може досхочу погратися та активно порухатись.
Відділ документів іноземними мовами розвивається в сучасному темпі і ми працюємо над тим, щоб наші послуги були якісними, актуальними та ефективними.
Запрошуємо всіх бажаючих скористуватися послугами відділу документів іноземними мовами, який знаходиться за адресою: сумська обласна універсальна наукова бібліотека, вул. Героїв Сталінграду, 10, другий поверх, і працює щодня, з 9.00 до 19.00 (понеділок – четвер), з 9.00 до 17.00 (п’ятниця – неділя). Ви можете зв’язатися із спеціалістами відділу за електронною адресою: woasumy@hotmail.com чи телефоном: (0542)700 235.


 
0
Комментариев
0
Просмотров
669
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.