Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

2017-2018 навчальний рік будуть роками української мови у Німеччині та німецької мови в Україні.

Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека
Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека 20 февраля 2017 в 12:02
Cьогодні німецька мова друга за популярністю іноземна в Україні.
       У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці, зокрема у відділі документів іноземними мовам реалізується проект Бібліотеки-партнери Goethe-Institut "Мова. Культура, Німеччина», завдяки якому наші користувачі мають доступ до сучасних актуальних інформаційних матеріалів і документів з Німеччини і про Німеччину. Наразі базовий фонд документів становить понад  400 одиниць і містить підручники, посібники для самостійного вивчення німецької мови, словники, довідники, художню літературу та літературу для дітей та юнацтва, книги з країнознавства та історії Німеччини, а також аудіо-книги, CD, DVD та настільні ігри.
        Фонд постійно поповнюється новими надходженнями і є цікавим для читачів різних вікових груп та різного роду занять.  Матеріали фонду задовольняють потреби школярів, студентів, викладачів, представників німецької спільноти, самостійно вивчаючих німецьку мову, бажаючих працювати та навчатись у Німеччині .
        Шанувальники німецької мови мають можливість відвідувати клуб німецької мови, який проводиться раз на тиждень волонтером-носієм мови. На заняттях клубу розглядаються різноманітні теми: країнознавство, свята та традиції, вивчають граматику та просто читають німецькі книжки.
Користувачі нашої бібліотеки  мають унікальну можливість скористатися онлайн-бібліотекою Goethe- Institut.
Onleihe – це новий електронний сервіс світової мережі Бібліотек Goethe-Institut. Цей сервіс дозволяє взяти на обмежений проміжок часу електронні книжки, електронні аудіо-книжки й електронні періодичні видання у користування. Для цього потрібно просто завантажити обрані матеріали у системі Onleihe.

         Через систему Onleihe користувач може одним кліком мишки взяти необхідні матеріали на абонемент у будь-який час - 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/bib/onl.html

        Для викладачів німецької  мови міста та області  разом з Інститутом післядипломної освіти  проводяться тренінги та презентації наявних у бібліотеці ресурсів, та медіа - матеріалів проекту «Мова. Культура. Німеччина»  по вивчення та викладанню німецької мови.

        У рік німецької мови в Україні відділ документів іноземними мовами в рамках проекту «Мова. Культура .Німеччина» планує наступні заходи:
Тренінг-семінар для вчителів німецької мови разом з Інститутом післядипломної освіти.
Інтерактивні ігри «Вивчати німецьку легко»
Презентації-вікторини до визначних свят у Німеччині.
Квест-вікторини для школярів.
Літературний вечір «Перші проби у світі поезії на німецькій мові»
Участь у конкурсі «Ретро-погляд в історичне минуле.» По мотивам книги Томаса Брусінга «Сонячна алея».
Ворк-шоп від німецьких експертів з питань історії, культури та освіти для учнів гімназії та вчителів німецької мови нашого міста.
Перегляди фільмів німецькою мовою під час літніх канікул.
Наша бібліотека підтримує рік німецькою мови в Україні і є невід’ємним провідником у вивченні та популяризації мови, історії та культури Німеччини у Сумській області.
Lassen Sie uns Deutsch lernen!!!

 
0
Комментариев
0
Просмотров
2578
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.