Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Про Мінаєва, який «нічого не робить»...

Блоги, Роман Петренко
10 мая 2011 в 13:08
Напередодні Дня Перемоги зі слів відомої опозиціонерки виявилося, що 61 відсоток сумчан довірили своє місто меру, який "просто нічого не робить"

Напередодні Дня Перемоги зі слів приїжджої відомої опозиціонерки виявилося, що майже 61 відсоток сумчан довірили своє місто меру, який «просто нічого не робить».
 
 Цікаво, що треба було би зробити Мінаєву, щоб почути про себе схвальний коментар з її боку? Наприклад, може, таке:

1. О 8.00 кожного понеділка замість апаратної наради з керівниками підрозділів виконкому проводити засідання опозиційного штабу чи тіньового міського уряду на тему: «Що ти зробив для повалення влади за минулий тиждень?».

2. Підписувати лише ті рішення міської ради, які містять звернення до українського народу чи міської громади, вимоги відставки уряду і програми народного повстання. Рішення про гарячу воду, будівництво, інвестиції, ліфти і вивіз сміття – ветувати, як несвоєчасні і такі, що не відповідають революційній ситуації.

 3.Покарати міських чиновників, які не дають обклеювати стовпи та фасади рекламною макулатурою, і запровадити міську програму «Кожен сумський стовп – на службу агітації і пропаганді!».

4.Привселюдно називати колегії ОДА і сесії облради «обителями зла», а надходження до міської казни від обласного і державного бюджетів – «диявольськими спокусами».

5....і так далі.

Може, за таких умов Мінаєв і отримав би характеристику «дієвого, відповідального політика, справжнього полум`яного борця...». Але фокус в тому, що Мінаєв якраз – мер, і його парафія – дороги, комуналка, благоустрій. Ну, нічого не поробиш, так історично склалося, що мерів обирають для вирішення конкретних проблем міста. І Мінаєв, як і Гройсман чи Садовий, отримують зарплату за те, щоб добре працював громадський транспорт, в квартирах взимку було тепло, а на вулицях вітер не ганяв пилюку, порожні пляшки, недопалки і обгортки від чіпсів.
 
Це я до того, що кожен має відповідати за свою ділянку, на яку його обрали чи призначили. Не більше, і не менше. Від і до. Мінаєв не ідеальний мер, і у громади будь-якого міста завжди знайдуться запитання і до мера, і до його команди, аж до рядового чиновника. Тому єдиною нормальною розмовою була б така: Мінаєв робить отак, ми, опозиція, пропонуємо – отак, громадо – вирішуй, як тобі краще. Тим більше, що серед моїх знайомих і друзів у міській фракції БЮТ переважна більшість – сильні фахівці, спроможні реалізовувати як спільні з мером, так і альтернативні програми. Громаді було би більше користі від такої реальної співпраці, аніж від недоречних політичних гасел і звинувачень. І приїзд в Суми лідера БЮТ міг би започаткувати саме такий діалог. Міг би...
 
P.S. Революція - звучить престижніше, ніж каналізація. Але якщо всі підуть у спільну революцію, хто буде займатися конкретною каналізацією?   

-1
Комментариев
12
Просмотров
1906
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

цей петрено ліз в депутати міськради по мажоритарці від Батьківщини. а потім втік в Київ до Бродського перед виборами. тепер знов повернувся і поливає брудом Тимошенко. ппц, Ромка! Не соромно?

А чому ліз? Wink Мене що, хтось не пускав? На партійній конфенції жодного голос не було проти. До речі, я йшов і по партійном списку також. І поцікавтеся, скільком нинішнім дептатам я допомагав робити вибори...

А чому втік? Wink І, головне, від кого? :H Я закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, перша освіта - Київський університет ім. Т.Шевченка, з начальника відділу в області запропонували керівника департаменту в міністерстві. Якщо ви щось розумієте в держслужбі, це третя категорія посад, аналог в області - заступник голови ОДА. Дивна якась "втеча" виходить.

Щодо Бродського. Працював із ним безпосередньо з 1999 року по 2006. Один з небагатьох, кого я щиро поважаю. Людина величезної працездатності, розуму і досвіду. І завжди відвертий, хоч дуже багатьом це не подобається. Працювати з ним важко, але цікаво. Такі речі говорити зараз непопулярно, але скажу все одно - я дуже високо ціную цю людину.

А де бруд, яким полито Тимошенко? #o Я говорю, що має бути ДІАЛОГ, що тут не так? І якби Юлія Володимирвна такий діалог започаткувала в місті - користь була б усім.

Др речі, відповідаю я не вам, а читачам сайту, які можуть прочитати ваші фахові коментарі. Просто, щоб люди вірно оцінюали рівень розумової і емоційної адекватності "гостей".

Це ще не все, пане Гость. Жінку свою Петренко намагався пропхнути на редактора Сумщини за допомогою Шапошника усепереч волі колективу. А коли йому це не вдалося, то розпочав і Шапошника паплюжити. Отак Петренко і живе. Від господаря до господаря. Нормальні люди таку гидоту обминають десятою дорогою.

Слідкуйте за логікою: у жовтні 2006 року за власним бажанням звільняється редактор "Сумщини" Віктор Бойко.
У листопаді-2006 в.о. редактора призначається Володимир Чернов.
У січні-2007 публічно оголошується конкурс на посаду редактора.
У лютому завдяки голосам членів ради співзасновникв від облради (до якої я мав пряме відношення) перемагає кандидатура Тетяни Бабинець, яку висунув трудовий колектив, але проти якої була ОДА. Тетяна Іванівна, з якою ми публічно сперечалися щодо подальшої долі газети, сьогодні продовжує працювати. У нас, до речі, нормальні людські відносини.

Не пишіть про те, чого не знаєте.

Дякую за запитання двом, нажаль, анонімним гостям – пости яких у цій гілці є найбільшими. Відверто не погоджуся лише із «проплаченим мозгом», все інше – нормальна розмова, яка, в принципі і має відбуватися у трикутнику «громада – мер – політичні сили». Саме про це і є мій запис у блозі: є питання чи претензії до мера – озвучуйте, пишіть запити, скарги, підключате своїх закріплених депутатів, організовуйте громадські слухання тощо. Це – нормальний демократичний процес. Якщо громада не буде, принаймні, намагатися впливати на ситуацію в місті, причому конкретними пропозиціями, зауваженнями, навіть, протестами – то про що тоді говорити?

Друге. Політичні партії, зокрема, опозиційні, через своїх депутатів, місцеві парторганізації, публічних лідерів також мають впливати на процеси в регіонах. І це також – нормально. Але як впливати? Одна справа, коли кажуть: мер, у тебе в такій-то галузі крадуть, це робить отой і отой, схема – отака, тож – відповідай перед громадою за свої призначення і наводь порядок. Або: пропозиція мера по будівництву – отака, небезпеки і ризики – отакі, ми пропонуємо такий-то альтернативний варіант. По-моєму, має бути саме так. Це – норма для будь-кого міста Європи, до якої ми так хочемо інтегруватися.

А є інша практика. Я не захищаю міського голову, Мінаєв і сам себе добре захистить, але якщо просто кажуть – у вас мер нічого не робить і невідомо, чому знаходиться на своїй посаді... Це звинуваченя навіть не меру, а моїм батькам, бо цей «бєздєльник» знаходиться на посаді тому, що вони (і ще 70 тисяч сумчан) за нього проголосували. І голосували не за невідомого нікому «гострослова», а за людину, яка вже 5 років цим містом керувала, отже було що, і з чим порівнювати.

Трете. От те, що відбувається зараз на блозі, висловлення незгоди з автором, критика, навіть, претензії – це нормально, бо це діалог: я висловив свою думку, свої аргументи, коментатори – свої. Ми можемо сперечатися, доводити кожен свою правоту, і, врешті, з різних точок зору дійдемо до чогось спільного, знайдемо якісь рішення, компроміси. Бо ми намагаємося почути один одного, зрозуміти опонента, ми поважаємо право один идного на власну позицію.

Чи можна це сказати про ситуацію, яка стала темою цього блогу?

Хотілось би конкретніше дізнатись кого ви називаєте "сильними" фахівцями, як в міській фракції "Батьківщини" так, до речі, і серед челяді Мінаєва. Чи не в тому, як підвищити власний добробут і виявляється їх сила? Якщо у вас там так багато знайомих, то очевидно і ваш добробут теж за ці роки не погіршився.А насправді, якщо ці сильні ще кілька років "покормляться" за рахунок цього міста та області так бути нам без всякої адміністративної реформи районним центром скажімо Харківської чи якоїсь іншої,по суті не важливо,області.

Цитата:
Не понял, получается Минаев класнЫй, а типо Юлька - дура и конъюктурщица

Минаев, может, и не классный вовсе, но с Юлькой, похоже, все хуже, чем думалось

Ром, Ви завжди класно писали і ця стаття це лишній раз це доводить!

Не понял, получается Минаев класнЫй, а типо Юлька - дура и конъюктурщица. Может быть и так, но только ли работал Минаев во благо Сумчан, по-моему нет. В городе за время каденции действующего мэра Г.М. Минаева раздерибанено за гроши или даже даром почти 100 гектар земли, под всеми решениями подпись Геннадия Минаева, ни одного решения мэром не было заветировано, даже когда дерибанились зеленые и водоохранные зоны. И вот совсем недавно проголосовал и подписал решение по проектированию выделения земли под два футбольных поля в центральной части парка им. Кожедуба, причем мнение граждан мэра как и раньше не интересует.
На каждом ремонте городских дорог мэр получается откат в 20%, а его подчиненный Вегера вообще не может объяснить откуда у него джип. Директор Сумытеплоэнерго еще один кассир действующего мэра только за 2009 год через подставные фирмы завысил затраты, которые вошли в тариф на тепло Сумчанам, более чем на 20 млн. грн. и дал откат через разные псевдофонды за «чистАту» города, созданные действующим мэром. При Геннадии Минаеве городская власть сдала все принципиальные суды, в том числе по маршруткам, Номаку, застройщикам "вишневого сада" и Барановского леса.
Вегера, Пляцук, Ефименко, Рябоконь, Ховзун и многие другие приближенные смогли оформить на себя или родственников земельку в водоохранных или рекреационных зонах.
В 2004 - 2006 году Минаев обзывал регионалов "бандитами" и "фальсификаторами" и возглавля Ночной Дозор, который "боролся" с ними, на этих лозунгах он и его "сопартийцы" пришли во власть. Но когда конъюктура изменилась и "оранжевые" проиграли мэр Минаев быстренько перебежал на сторону "бандитов" и "фальсификаторов" из регионов и создал с ними коалицию.
Да мэр действовал, но КАК, только больной или проплаченный мозг не может видеть всего, что натворил Минаев в городе?!

Петренко, респект - хорошо:)