Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Славна Україна іменами - історична година

Светлана Антонова
Светлана Антонова 08 октября 2019 в 15:26
   
   Успішний розвиток суспільства можливий лише за умови стійкого позитивного розвитку особистості, оскільки саме від людини, її моралі та духовності, спрямованості діяльності залежить стан цивілізації.
     Саме такими людьми, діяльними, з сильною волею, високим рівнем моральних якостей та здорового глузду вирізнялися особистості київських князів – Ярослава Мудрого та Володимира Мономаха. Доба за якої правили ці великі державні мужі була часом розквіту Київської Русі.
Їх діяльності  і була присвячена історична година «Славна Україна іменами», яка проведена працівниками відділу періодичних видань ОУНБ для учнів 11 класу 25 школи нашого міста.
  Мета заходу – виховання підростаючого покоління на позитивних прикладах батьків, дідів.
      Старшокласники  прослухали інформацію про людей, які залишили про себе пам'ять як талановиті полководці, далекоглядні державні діячі, будівничі своєї держави, а Володимир Мономах ще і як видатний письменник свого часу, який створив для майбутніх поколінь визначну пам’ятку педагогічної літератури «Повчання».
  Захід супроводжувався переглядом відеофільмів про цих видатних історичних постатей.
   Ярослав Мудрий та Володимир Мономах – камертон свого часу, що задавав тональність життя суспільства, піднімаючи планку суспільних діянь і прагнень. А історичний досвід показує, що ми маємо навчатися у минулого і вміти діяти в сьогоденні заради майбутнього.
Відділ періодичних видань СОУНБ.


 
1
Комментариев
0
Просмотров
367
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.