Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Натяжні стелі «Преміум Дизайн» - це мрія, втілена в життя!

Премиум Дизайн (Premium Design)
14 августа 2019 в 13:22
Компанія «Преміум Дизайн» — виробник натяжних стель найвищої якості. Використовуючи матеріали відомих світових виробників і власне високотехнологічне виробництво, підприємство виготовляє першокласну продукцію.

На всіх етапах виробничого процесу фахівці вибагливо  контролюють технологію виробництва, що дозволяє виготовляти натяжні стелі будь-якої складності в найкоротші терміни, а також забезпечити їх гарантійне обслуговування. Також компанія виготовляє натяжні стелі з фотодруком.
«Преміум Дизайн» вже багато років здійснює продаж матеріалів і комплектуючих для натяжних стель, а також виконує монтаж натяжних стель у Сумах і Сумській області.  Якщо ви звикли завжди обирати найкраще, врахуйте декілька вагомих аргументів на користь компанії «Преміум Дизайн». Співробітники компанії — фахівці з величезним  досвідом, які люблять свою роботу і постійно вдосконалюють свої навички та майстерність, застосовуючи нові технології і нестандартні дизайнерські рішення. Команда швидко і якісно встановлює натяжні стелі: матові, глянцеві, сатинові або стелі з фотодруком. Ваша стеля буде виглядати надзвичайно стильно, а ви отримаєте естетичне задоволення. Також до натяжної стелі спеціалісти можуть спроектувати і провести монтаж якісного освітлення.

Усі матеріали і комплектуючі для виробництва і монтажу постійно в наявності на складі компанії. Якщо ви не наважуєтесь розпочати ремонт, бо вважаєте, що це «довга пісня», то ця пропозиція саме для вас - з моменту замовлення натяжної стелі і до її монтажу з мінімальною кількістю сміття промайнуть лічені дні. До речі, заміри на об’єкті фахівці компанії здійснють безкоштовно, також вони нададуть професійну консультацію та готові до втілення будь-яких нестандартних рішень. Тут ви можете замовити і придбати натяжні стелі  найпримхливіших форм.
Компанія пропонує оригінальні рішення, при цьому всі її стелі виглядають органічно, природньо і красиво, доповнюючи інтер’єр вашого приміщення. Сучасно і надзвичайно виглядають натяжні стелі з фотодруком — колекція візерунків постійно поповнюється.

Клієнти компанії «Преміум Дизайн» завжди залишаються задоволеними і радять її своїм знайомим і родичам. Величезний досвід роботи компанії — запорука якісного результату!

Замовити натяжну стелю, комплектуючі чи задати питання можна за телефоном або електронною поштою.

тел. +38 (0542) 794-866   моб. +38 (099) 78-09-100
email: info@premiumdesign.com.ua
Наша адреса:
пр-т Курський,147, ІП «Патріот»,
пр-т Лушпи,41, ТЦ «Атріум».
www.premiumdesign.com.ua


0
Комментариев
0
Просмотров
938
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.