Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Адвокатське бюро "Галімон компанії Федорченко": слід обирати найкращих!

Галімон компанії Федорченко, адвокатське бюро
25 февраля 2016 в 16:54
Наше сучасне життя дуже насичене подіями, ми живемо в шаленому темпі. Але, на жаль, ситуації, з якими щодня стикається кожен, не завжди приємні. І все частіше виникає необхідність звертатися за  допомогою професіоналів у вирішенні тих чи інших справ. То ж чи не слід обирати найкращих?

Адвокатське бюро "Галімон компанії Федорченко" пропонує повний перелік найякісніших юридичних послуг в місті Суми та гарантує захист законних прав та інтересів, запобігання можливих помилок у врегулюванні юридичних питань, відпрацювання ефективних стратегій захисту інтересів при судових розглядах, допомогу у врегулюванні конфліктні ситуації без доведення до суду, надання всебічної правової підтримки у вирішенні будь-яких життєвих питань. Гасло адвокатського бюро: "Безвихідних ситуацій не існує".

Правові проблеми не повинні заважати Вам вести бізнес, тож залиште їх вирішення професіоналам! Адвокатське бюро "Галімон компанії Федорченко" це надійний правовий помічник і радник при вирішенні не тільки зовнішніх юридичних питань, але і при виникненні внутрішніх конфліктів з партнерами, співзасновниками та співробітниками підприємства. Не відволікаючи керівника від основної діяльності, Адвокатське бюро "Галімон компанії Федорченко" забезпечує підготовку підприємства до перевірок контролюючими органами; якісний супровід перевірки, що не дозволяє контролюючим органам виходити за рамки закону; судовий захист бізнесу; представництво в органах влади та місцевого самоврядування.

Для Адвокатського бюро "Галімон компанії Федорченко" важливий кожен клієнт, тому всім, хто звернувся за правовою допомогою гарантовано індивідуальний підхід, повну конфіденційність, прийнятні ціни.

Вирішити правові проблеми вам домоможе надійний правовий помічник і радник, адвокат  Галімон Надія Анатоліївна.

Ми чекаємо вас за адресою:
м. Суми, вул. Петропавлівська, 72
+380 (542) 700-300, +380 (97) 35-95-698, +380 (99) 35-78-739
Email: ab.galimon.f@gmail.com


Св. СМ № 000421 від  14.05.2015р. видане СОКДКА

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1004
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.