Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Ремонт і будівництво в Сумах. Літо - 2020

Ремонт і будівництво в Сумах. Літо - 2020
ВС 05 августа 2020 в 18:54
Будівельників, чиє свято в Україні прийнято відзначати у другу неділю серпня, можна вважати представниками найбільш мирної і творчої професії. Їх суспільна місія є соціально-важливою і відповідальною. Своїми ідеями, проектами, ініціативами вони формують обличчя Сумщини, як інвестиційно привабливої області. Не буде перебільшенням додати, що будівельна галузь – це фундамент сильної економіки, нові робочі місця і загалом – інфраструктурне відродження країни. До речі, це професійне свято об’єднує всіх, хто має відношення до будівельної галузі - архітекторів, проектувальників, інженерів, працівників і робочих суміжних спеціальностей, а також виробників будівельних матеріалів. Саме на Сумщині працює ТОВ «Керамейя», що спеціалізується на виробництві клінкерної керамічної цегли - лицювального стінового матеріалу, який займає найвищий якісний сегмент серед будівельних матеріалів та клінкерної бруківки, яка цього літа прикрасила середмістя обласного центре перед входом до міського парку.Щоправда, останні роки стали для галузі серйозним випробуванням на міцність і сьогодні будівельникам доводиться працювати в умовах нестабільної ситуації, викликаної російською військовою агресією. Цієї весни додався ще один негативний фактор – коронавірусна загроза. У цей складний рік, коли коронавірус несе небезпеку, а економіка переживає складні часи, дуже заспокійливими й оптимістичними стають новини про, здавалося б, абсолютно повсякденні речі та події — ремонти доріг, будівництво нових інфраструктурних об’єктів. Це означає, що життя продовжується. І від того, чесно, почуваєшся захищенішим. А ще тішить, що кризу успішно долають невеликі підприємства, які також працюють у структурі будівельної галузі наприклад, такі, як студія декорування скла «Мир стекла», що вже 15 років підтверджує репутацію надійного постачальника скла та продукції з нього.Вселяють надію новини про те, що у 2020 р. на Сумщині будують кілометри нових доріг, амбулаторії, елеваторні потужності та інші великі інфраструктурні об’єкти – які саме читайте у нашому матеріалі.

Сумщина рухається новими шляхами

Нещодавно голова Сумської ОДА Роман ГРИЩЕНКО повідомив, що об’єми будівництва доріг на Сумщині збільшилися у вісім разів порівняно з минулим роком Про це він наголосив під час інспектування робіт в с. Штепівка Лебединського району.Під час інспектування начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван РОМАНЮК повідомив, що наразі з боку смт. Недригайлів до Вільшани і далі до Комишанки тривають роботи з влаштування нижніх шарів покриття і підготовка до влаштування верхнього шару. Ці ділянки дороги планують завершити до 4-5 серпня. Потім дорожники перейдуть на ділянку від Штепівки до Сум.

Голова облдержадміністрації зазначив, що він задоволений ходом виконання дорожніх робіт. Роботи тривають без зупину, підрядні організації навіть інколи будують власним коштом, знаючи, що фінансування за виконання якісних робіт гарантовано надійде.«До 20-го жовтня заплановано завершення робіт на всіх відрізках, але ми не будемо чекати, і зараз працюємо швидкими темпами, щоб закінчити раніше, – говорив Роман Грищенко. – На сьогодні об’єми необхідних матеріалів, які асфальтні заводи області можуть надавати, повністю використовуються. Ми ведемо перемовини про розміщення на території Сумщини ще мінімум двох асфальтних заводів. Це дасть можливість наступного року виконати ще більше робіт в області».

Голова облдержадміністрації разом із начальником Служби автомобільних доріг запевнили жителів с. Вільшана, які турбуються про необхідність побудови тротуару вздовж нової дороги, що з двох сторін автомобільної дороги буде влаштовано тротуар протяжністю 1,1 км.

Міст у майбутнє

Голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО під час зустрічі з тележурналістами зазначив, що наступного тижня, орієнтовно 4 серпня, після довготривалої реконструкції буде здано в експлуатацію мостовий перехід на автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава.«Цей об’єкт уже справедливо почали називати довгобудом. І лише достатнє фінансування, а саме виділені з державного бюджету кошти в сумі 68 млн грн, дозволило нам завершити цей міст», – наголосив Роман Грищенко. – Як і обіцяли, в перших числах серпня ми його відкриваємо».
За словами народного депутата України Михайла АНАНЧЕНКА, на відкриття мосту планується приїзд голови Укравтодору. Олександра КУБРАКОВА.

Інноваційний дитячий садочок

Нещодавно голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО разом із міським головою Олександром ЛИСЕНКОМ проінспектував перебіг будівництва сучасного дитячого садка у 12-мікрорайоні.Сучасний дитсадок побудують у рамках реалізації проекту «Велике будівництво». На зведення закладу ДФРР надає у 2020 р. 25 млн грн., місто Суми – 5 млн грн.

Очільник облдержадміністрації запевнив: «Роботи продовжуватимуться і в наступному році, сподіваємося, що в 2021 році на День міста діти вже зможуть відвідати надсучасний, комфортний дитячий садочок».Заклад зводять за оригінальним сумським проектом, що пройшов усі необхідні експертизи. Будівля матиме три поверхи (на першому буде басейн), а також підвал, мансарду. Це буде перший в обласному центрі садочок з ліфтом, тож буде доступний для маломобільних груп. Завдяки оригінальності проекту до закладу потраплятиме багато сонячного світла.
За словами Олександра Лисенка, дитячий садочок зможе прийняти 160 дітей і розвантажити дитсадок, який нині єдиний у цьому мікрорайоні.
У 2020 р. на об’єкті планують виконати основні будівельні роботи, з тим щоб в наступному перейти до внутрішніх. За належного фінансування розраховують завершити будівництво до осені наступного року.

Партнери проекту

«Керамейя»
вул. Погранична 47,
Тел.. +38 0542 68 35 72
Е-mail: office@kerameya.com.ua 
www.kerameya.com.ua
Стаття: Сумська клінкерна бруківка в різних містах України

"Мир стекла"
пр. Курський, 105,
тел. 066-126-09-16
e-mail glass-sumy@ukr.net7
Комментариев
0
Просмотров
810
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.