"Топ-50: Сумщина - 2020": розпочалось голосування

"Топ-50: Сумщина - 2020": розпочалось голосування
ВС 12 января 2021 в 17:25
Напевне, 2020 рік увійде в історію як рік із мінімальною кількістю подій. Спочатку відмінили майже все – міжнародні змагання, внутрішні змагання, прем’єри, гастролі, виставки… Потім події почали повертатися, але в зменшеному, камерному форматі. Не змогли відмінити лише Ковід 19, який перекреслив не тільки плани та мрії, але й багато життів. Звісно, на цьому тлі на передній план суспільної уваги вийшли співробітники охорони здоров’я й ті, хто найпершим зрозумів, що система не витримає першого навантаження і організував допомогу.

У 2020 р. ми переважно отримували сумні новини. Незвичний рік, сповнений втрат. Тому надзвичайно важливими стали позитивні новини, ідеї та люди, які допомагають нам пережити важкі часи. Своїми вчинками, звісно, перемогами, емоціями вони не дають суспільству похнюпити носа.
Тому в цьому році не буде окремих «Золотої», «Зеленої», «Спортивної» та інших десяток. Буде лише ТОП 50 Людей та ідей. Така собі збірна 2020 року. Кращі з кращих. Оптимісти і візіонери, чемпіони та режисери, і, звісно ж, медики. Люди, які ризикують своїм життям. Які рятують життя.
Також ми залишили номінацію «Людина Року». Нагадаю, переможців у цій номінації, на відміну від інших, завжди обирала редакція. Як правило, ми довго сперечалися і до останнього не знали, хто саме здобуде цю нагороду. Але у 2020 р. ми все знаємо вже зараз. Звісно, офіційного оголошення доведеться почекати.

Увага! Голосування за номінантів ТОП 50 «Сумщина 2020» відкрите на сайті VsiSumy.com. За підсумками голосування експертів та інтернет-голосування буде складений (в алфавітному порядку) список лауреатів-переможців. Традиційно редакція випустить спеціальний кольоровий додаток, присвячений рейтингу «Сумщина. ТОП 50».

І хоча рік 2021 не обіцяє нам суттєвих послаблень, радше, навпаки, ми вважаємо, що суспільство мусить продовжувати відзначати особистостей, які наповнюють наше життя сенсом і оптимізмом. Ми будемо вдячні всім нашим партнерам, які приймуть участь у створенні цього унікального і важливого проекту. Бо, за великим рахунком, кінцем кінцем, виживуть тільки оптимісти.

Якщо ви побачили неточності у прізвищах, іменах, назвах організацій чи заходів або знаєте людей, про яких ми ще не згадали у переліку номінантів, повідомляйте про це редакцію за номером (066) 357 10 24 або надсилайте листи на е-mail: servanda@ukr.net

55
Комментариев
0
Просмотров
1756
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.