Последний опрос

Пользуетесь ли вы QR-кодами?

Результаты
Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Номінанти рейтингу "Топ-50: Сумщина - 2020"

Архив опросов
14. ГРИЩЕНКО СВІТЛАНА, завідувач інфекційного відділення КНП "Клінічна лікарня № 4" СМР – за організацію медичної допомоги хворим на COVID-19 містянам
34% (4356 голосов)
69. ШАПОВАЛ ВАЛЕНТИНА, завідувач стаціонарним відділенням КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних та дерматологічних хвороб ім. Красовицького» – за організацію надання медичної допомоги хворим на COVID-19
22% (2778 голосов)
42. МІРОШНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, історик та дослідник-некрополіст – за намагання врятувати історичну будівлю Миклашевського у Глухові і популяризацію ініціативи з сортування сміття
12% (1482 голоса)
40. МАР'ЄТА ОЛЕКСІЙ, 14-річний сумчанин – за скульптури з пластиліну, що здобули 6 Гран-прі та 9 перших місць у міжнародних та всеукраїнських конкурсах.
7% (856 голосов)
73. ПІДЛІСНИЙ Володимир, директор Сумського обласного центру зайнятості – за організацію фінансової підтримки підприємців області у період карантину та, як краєзнавець, - за видання у 2020 році фундаментальної праці про історію 68 хуторів і сіл колишнього Штепівського району
4% (465 голосов)
15. ГРИЩЕНКО МИХАЙЛО, фотограф, 13 років – за фотопроект про життя літніх людей
3% (365 голосов)
35. КУЛИК БОРИС, голова благодійного фонду «Світоч» – за безперервну багаторічну допомогу маленьким пацієнтам сумської онкогематології
2% (308 голосов)
66. ФЕДОРЧЕНКО ЯРИНА, спортсменка, самбо – за перемогу у своїй ваговій категорії на чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат
2% (295 голосов)
67. ФОМИЧОВА КАТЕРИНА, керівник ГО «ШОСТКА АВТО» – за організацію унікальної для Сумщини акції «Автоялинка», коли машини вишукуються у формі новорічного дерева. Таким чином активістка вирішила створити святковий настрій у містян
2% (293 голоса)
76. ШЕВЧЕНКО ТЕТЯНА, директор Сумського обласного центру соціальних служб та колектив Центру - за впровадження у Сумській області Наставництва для дітей із інтернатних закладів
1% (181 голос)
51. СВИРИДОВА ІРИНА, засновниця Сумського благодійного клубу "28 петель" та учасниці клубу – за створення власними руками комплектів одежі з вовни для недоношених немовлят
1% (169 голосов)
64. ТРОЦЬКА ІРИНА, головний інфекціоніст Сумської області – за внесок у лікування жителів області від коронавірусу та інформаційно-просвітницьку роботу серед населення
1% (146 голосов)
75. ОСТРОВСЬКИЙ ЛЕОНІД, заслужений працівник культури України, багаторазовий лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів, соліст, концертмейстер, аранжувальник, вчитель, волонтер - за багаторічне творче життя, яке присвятив розвитку баянного, самодіяльного мистецтва (хорового, вокального, інструментального, танцювального) Сумщини.
1% (114 голосов)
46. П’ЯТАЧЕНКО ЮРІЙ, ВЕРТІЛЬ ОЛЕКСАНДР, ПОЛОЖІЙ ЄВГЕН, КОЧУБЕЙ РОДІОН, авторський колектив - за видання збірки «Проза (до ХХ ст)» з циклу «Сумщина. Велика спадщина»
1% (109 голосов)
63. ТРОХИМЕНКО СЕРГІЙ, засновник туристичного клубу у Сумах та учасники клубу – за прибирання території біля р. Псел
1% (69 голосов)
29.КОЗАК РОМАН, режисер Сумського національного театру ім. Щепкіна – за постановку вистави «Пер Гюнт», яка стала «Найкращою драматичною виставою» III Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА»
0% (63 голоса)
13. ВОЛИК СВІТЛАНА, дизайнер, власниця бренду «Своє» – за перемогу у всеукраїнському конкурсі «Вишиванка року 2020»
0% (56 голосов)
5. АНДРІЯШЕВА ВАЛЕНТИНА, керівник волонтерського центру "СББ-Тил" та його учасники – за безпервну роботу протягом шести років та за створення більш ніж 28 тисяч квадратних метрів маскувальної сітки. Всього тут виготовляють близько 36 найменувань продукції
0% (45 голосов)
43. МОЛІБОГ АНАТОЛІЙ, інженер-енергетик КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних та дерматологічних хвороб ім. Красовицького» – за організацію кисне забезпечення хворим на коронавірус
0% (38 голосов)
19. ЄМЕЦЬ ОЛЕКСАНДР, головний лікар Сумської міської дитячої лікарні – за організацію надання допомоги дітям, хворим на коронавірус (посмертно)
0% (35 голосов)
74. ГОНЧАРЕНКО Ольга, індорхокей - кращий бомбардир Кубку європейських чемпіонів
0% (34 голоса)
60. СТРІЛЕЦЬКА МАРИНА, арбітр ФІФА. Вперше в історії жіноча бригада, до складу якої входила Марина Стрілецька, обслуговувала матч Ліги націй. Ця ж сама бригада вперше в історії українського футболу обслуговувала фінал Кубку України.
0% (33 голоса)
23. ЗИМОГЛЯД ЮРІЙ, спортсмен – за дві золоті медалі на чемпіонаті світу з бодібілдингу в Іспанії
0% (28 голосов)
28. КОВАЛЕНКО ВЛАДИСЛАВ, лікар станції швидкої допомоги м. Суми – за надання невідкладної реанімаційної допомоги пацієнтам з діагнозом коронавірус
0% (27 голосов)
22. ЗЕЛЕНСЬКА НАТАЛІЯ, лікар-кардіолог, КНП СОР «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» – за медичне забезпечення ветеранів та учасників АТО, хворих на COVID-19
0% (23 голоса)
48. РУБАНИК СЕРГІЙ, екоактивіст – за створення екосадиби «Медовий гай»
0% (22 голоса)
2. АRT'ELЬ MODА, народна дизайн-студія – за перемогу у номінації «Краща модельна школа» премії GOLDEN AWARDS-2020
0% (20 голосов)
6. БАНДУРА ІГОР, завідувач інфекційно-реанімаційного відділення КНП "Клінічна лікарня № 5" СМР – за успішне лікування невідкладних станів у хворих на COVID-19
0% (20 голосов)
50. САХНО ЛЮДМИЛА, сестра медична приймального відділення КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних та дерматологічних хвороб ім. Красовицького» – за самовіддану організацію допомоги хворим на корона вірус
0% (19 голосов)
78. ЛОБОДІН ВОЛОДИМИР, директор ТРЦ «Мануфактура» - за підтримку ініціатив містян, зокрема культурних та спортивних заходів
0% (18 голосов)
32. КОЛЕКТИВ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕАТРА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА – за першу у м. Суми інтермедію для дітей інтермедія про правила поведінки під час карантину «Головне – здоровим бути»
0% (16 голосов)
36. КУПРІЄНКО ІРИНА, завідувач лабораторією особливо небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру – за організацію роботи по обстеженню на COVID-19
0% (14 голосов)
4. АЛЕКСАНДРЕНКО Анатолій, директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – за багаторічну самовіддану працю у галузі медицини та особливо у службі екстреної медичної допомоги. У 2020 р. його заслуги відзначені орденом «Лицар Вітчизни ІІІ ступеня»
0% (14 голосов)
49. РУСАНОВ ОЛЕКСАНДР серцево-судинний лікар-хірург, завідувач відділення рентгенендоваскулярної діагностики та лікування захворювань серця та судин, у 2020 р. прооперував свого тисячного пацієнта
0% (14 голосов)
71. ЮСЮК ЛЮДМИЛА, обласний неонатолог – за багаторічну успішну роботу з виходжування недоношених малюків
0% (13 голосов)
16. ГРІНКА ОЛЕКСАНДР, голова спортивного клубу людей з інвалідністю «Фенікс» – за організацію третіх «Інтеграційних ігор» серед людей з інвалідністю
0% (12 голосов)
58. СОРОКА ОЛЕКСАНДРА, учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв – за перемогу у шести міжнародних і всеукраїнських конкурсах
0% (11 голосов)
70. ЮДІН МИКОЛА, директор Сумського національного театру ім. Щепкіна – за вміле багаторічне керівництво театром, яке призвело до присвоєння театру звання "Національний"
0% (11 голосов)
72. ЯРОШЕНКО ЮРІЙ, головний тренер команди "Альянс" (Липова Долина) – за вихід до чвертьфіналу Кубка України з футболу, успішний виступ команди у другій лізі і вихід до першої ліги
0% (10 голосов)
31. КОРНІЄНКО ОЛЕГ, КІСЕЛЬОВ ОЛЕКСАНДР, ПОЛОЖІЙ ЄВГЕН, КОЧУБЕЙ РОДІОН, авторський колектив – за видання збірки "Краєзнавство" з циклу «Сумщина. Велика спадщина»
0% (10 голосов)
25. ІСАЙ ЮЛІЯ, засновник благодійної організації «БФ «ДОБРОВДІЇ» – за підтримку онкохворої малечі життєво необхідними препаратами
0% (9 голосов)
7. БУКІН АНДРІЙ, громадський діяч – за організацію виставки "Герої серед нас"
0% (9 голосов)
44. "НЯНЬКІНИ", СІМЕЙНИЙ ТЕАТР ТА ГРУПА АНІМАТОРІВ “ДАВАЙ ГРАТИ” – за благочинну виставу під вікнами відділення для онкохворих дітей
0% (9 голосов)
12. ВІННІКОВ ВОЛОДИМИР, заслужений тренер України - за відкриття у Сумах першої в Україні Академії боксу.
0% (9 голосов)
11. ВЕРТІЛЬ ОЛЕКСАНДР, поет, журналіст – за багаторічну працю на літературній ниві, результатом якої стало лауреатство Всеукраїнської премії ім. Володимира Сосюри
0% (7 голосов)
24. ІВЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ, письменник, журналіст – за проект «Івченко наживо», який дає змогу підписникам щотижня отримувати щойно написані літературні твори в онлайн-режимі. Також у цьому році на всеукраїнські телевізійні екрани вийшов серіал, знятий за мотивами твору Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії…»
0% (7 голосов)
10. ВЕЛИЧКО ОЛЕКСАНДР, НИКОНЕНКО В’ЯЧЕСЛАВ, СУПРУН СЕРГІЙ, ОЛЕКСАНДР КУКСА, волонтери – за організацію ініціативи «Підвези медика» під час весняного локдауну
0% (7 голосов)
27. КАЛАНДАРІШВІЛІ ДІАНА, актриса Сумського національного театру ім. Щепкіна – за головну роль у виставі "Розрада апокаліпсисом", яка отримала нагороду Всеукраїнського театрального фестивалі на камерній сцені "Facetoface", за глибоке психологічне втілення образу жінки у сучасному світі
0% (7 голосов)
52. СВІТАЙЛО СЕРГІЙ, розробник - створив безкоштовний мобільний додаток, що дозволяє людям із поганим зором більш зручно користуватися транспортом
0% (7 голосов)
17. ДОМІНАС ВАЛЕНТИНА, директор КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР – за багаторічне успішне керування медичним закладом та підготовку до впровадження новацій медичної реформи
0% (6 голосов)
9. ВАСИЛЕВСЬКИЙ ІГОР, живописець, графік – за багаторічну працю на ниві живопису, яка привела його до отриманні звання «Заслужений художник України»
0% (6 голосов)
68. ХОРУНЖИЙ АРТУР, студент – за участь у проекті «Мій телефонний друг». 19-річний сумчанин є телефонним другом для самотніх людей, яким не вистачає спілкування
0% (6 голосов)
47. РАДІОНОВ АРТЕМ, головний тренер команди "Вікторія" (Миколаївка) - за перемогу у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд, вихід до фіналу Кубку України серед аматорів. Визнаний кращим тренером України серед аматорів
0% (6 голосов)
56. СМІЯНОВ АНАТОЛІЙ, лікар-отоларинголог, хірург засновник лікарської династії – за багаторічну успішну працю у царині медицини та за піклування про здоров’я сумчан (посмертно)
0% (5 голосов)
1. ARTEL MYTH, творча майстерня – за проведення у м. Суми Всеукраїнського Фестиваля вуличного мистецтва Харитоненко-fest
0% (5 голосов)
53. СЕМЕРЕНКО ВАЛЕНТИНА – за перемогу в змішаній естафетній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону
0% (5 голосов)
41. ГАЙДУКОВА АЛЬОНА, відеографкаUA: СУМИ – за зйомку короткометражного фільму «Різдвяна суперечка», що був відзначений нагородою на стамбульському фестивалі короткометражного кіно BeststanbulFilmFestival у номінації «Найкращий монтаж»
0% (4 голоса)
62. ТКАЛЕНКО РУСЛАН, спортсмен – за друге місце в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону та за третє місце на чемпіонаті Європи у одиночній естафеті
0% (4 голоса)
30. КОРНІЄНКО МАРИНА, дитячий лікар-інфекціоніст міської дитячої лікарні св. Зинаїди – за надання допомоги маленьким пацієнтам з діагнозом COVID-19
0% (4 голоса)
45. ПАХНЕНКО ЛЮДМИЛА, медична сестра стаціонарного відділення КНП СОР «Медичний клінічний центр інфекційних та дерматологічних хвороб ім. Красовицького» – за самовіддану роботу по допомозі хворим на коронавірус
0% (4 голоса)
61. ТІССО Сергій, Вікторія ОБОЗНА, фотографи – за фотосесію для безпритульних тварин
0% (4 голоса)
54. СЕМЕРЕНКО ВІТА, спортсменка – за третє місце в естафетній гонці на чемпіонаті світу з біатлону
0% (4 голоса)
20. ЗАЇКА СВІТЛАНА, медична сестра амбулаторії № 2 ЦПМСД №1 – за організацію роботи кабінету з надання допомоги хворим на COVID-19
0% (4 голоса)
65. ТУРЧИН ОЛЬГА, сестра медична амбулаторії № 2 ЦПМСД № 2 – за роботу у мобільній бригаді з обстеження хворих на COVID-19
0% (3 голоса)
33. КРАВЦОВ АНДРІЙ, масажист – за встановлення рекорду України з безперевного масажу, що тривав 25 годин
0% (3 голоса)
77. ПЕТРЕНКО В'ЯЧЕСЛАВ, директор КНП "Кліінічна лікарня №5" СМР - за організацію медичної допомоги хворим на COVID-19
0% (3 голоса)
18. ДУБОВИК ДМИТРО, дизайнер - за розробку серії постерів із сумськими пам’ятками, аби привернути увагу до їх поганого стану, а також за серію плакатів до дня народження мецената Івана Харитоненка
0% (3 голоса)
59. СТОЛБІН ОЛЕКСІЙ, український письменник, прозаїк, член Національної спілки письменників України – за життя, яке присвятив дитячій літературі (посмертно)
0% (3 голоса)
8. БУЗОВСЬКИЙ МИКОЛА, переселенець з Луганська – за облаштування території біля озера Чеха
0% (2 голоса)
37. КУЧМІЙ МИКОЛА, спортсмен – за бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 130 кг
0% (2 голоса)
21. ЗАЙКАУСКАС ЛІНАС МАРІЮС, головний режисер Сумського національного театру ім. Щепкіна – за виставу "Розрада апокаліпсисом", яка отримала нагороду Всеукраїнського театрального фестивалі на камерній сцені "Facetoface" за високий мистецький рівень вистави
0% (2 голоса)
55. СЕРЕБРЯКОВ ВОЛОДИМИР, заслужений працівник культури України, диригент – за життя, яке присвятив розвитку класичної музики у м. Суми (посмертно)
0% (2 голоса)
57. СОВЕНКО Ірина, координатор донорського руху асоціації донорів-християн міста Суми – за організацію та популяризацію донорського руху
0% (1 голос)
3. АВДЄЄНКО ЄГОР та ОСИПЕНКО ЄВГЕН, художники – за створення муралу "Нічні мандрівники"
0% (1 голос)
39. ЛОМАКА ВІКТОРІЯ, вчителька іноземних мов – за використання в роботі інноваційних технологій, і відзначення у рейтингу «ТОП-50 кращих вчителів України» за версією премії GlobalTeacherPrizeUkraine
0% (1 голос)
34. КУЗЬМЕНКО Сергій, підприємець – за визнання сирів, зроблених за його власною рецептурою, на міжнародному конкурсі в Італії
0% (1 голос)
26. ІЧЕНСЬКА СВІТЛАНА, голова Спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області – за активну роботу із захисту інтересів малого та середнього бізнесу та допомогу підприємцям
0% (1 голос)
38. ЛИТВИНЕНКО ОЛЕГ, організатор пересувного інтерактивного музею АТО, який за підтримки однодумців обзавівся своїми «стаціонарними пунктами»
0% (0 голосов)
Всего проголосовавших: 12758
Комментариев
8
Просмотров
15838
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

П’ЯТАЧЕНКО ЮРІЙ, ВЕРТІЛЬ ОЛЕКСАНДР, ПОЛОЖІЙ ЄВГЕН, КОЧУБЕЙ РОДІОН, авторський колектив - за видання збірки «Проза (до ХХ ст)» з циклу «Сумщина. Велика спадщина»

За #42.Олександр справжній патріот-українець! Науковець,який не тільки сумлінно займається своєю справою,а ще й людина,яка не тільки мріє,щоб місто де він живе, було чистим,а робить все можливе й неможливе для результату.Простіше,після роботи прийти додому та відпочити,а Олександр цей час витрачає на добробут міста! Це дійсно,активна,потужна людина,що згуртовує біля себе коло подібних небайдужих.Тож він заслуговує на першу сходинку!!!!Успіхів !!!!

42. МІРОШНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР, історик та дослідник-некрополіст – за намагання врятувати історичну будівлю Миклашевського у Глухові і популяризацію ініціативи з сортування сміття

За найкращу вишиванку номер 13 Волик Світлана
Вона займається і благодійними проектами ,але ні кому не показує
Таких людей нам би більше в нашому місті Суми

Мій голос за номер69 Шаповал Валентину Василівну.За чуйну ,з великим серцем людину і лікаря від бога,яка кожного дня бореться за життя людей.

14 номер- Грищенко Світлана !!!

...

Мой голос 13 за Светлану Волик