Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Вместе к Победе: болельщиков «Динамо» просят быть паиньками

ВС 25 мая 2011 в 14:29
Сайт болельщиков «Динамо» обратился к фанатам, отправляющимся в Сумы

Обращение ко всем фанатам, отправляющимся на выезд в Сумы
Вот это обращение с сайта dynamomania.com.

«Навколо нашого приїзду в Суми виник якийсь нездоровий ажіотаж. Хтось або навмисно, або заради розваги поширює чутки про нібито заплановані нами безлади.

Виходячи з цього, хотілося б попросити всіх поводити себе в місті та на трибунах по максимуму адекватно. Не будемо забувати, що левова частка безглуздих вчинків, що іноді призводять до не радісних наслідків, скоюється після вживання алкоголю. Отже велике прохання - контролюйте себе та своїх близьких!

Це все дуже актуально, оскільки у нашому рідному клубі знаходяться люди, які використовують навіть провокації, щоб дискредитувати фанатський рух київського "Динамо". Робиться все це для того, щоб виставити нас в очах громадськості та вищого керівництва клубу останніми покидьками, позбутися зі стадіону "Динамо" та робити потім все можливе, щоб ми не змогли підтримувати "Динамо" і на виїздах. В свою чергу побудувати свій фан-клуб, який буде повністю підконтрольний їм та дозволить безтурботно "робити" гроші на вболівальниках, виїздах та проплачених клубом шоу.

Ніхто не зможе проконтролювати всіх вболівальників та фанатів на цьому виїзді. Ні в місті, ні на трибунах. Але у нас також є прохання - адекватно поводитися з піротехнікою на трибунах та не кидати ні в якому разі її на поле.

До зустрічі на трибунах!
Разом до Перемоги!»
2
Комментариев
0
Просмотров
1610
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.