Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

П'ятий ювілейний забіг у місті Шостка разом з компанією «Фармак»

ВС 06 сентября 2021 в 15:07
У кожного міста є свої традиції. Ми слідуємо стародавнім, а новітні створюємо самі. Уже доброю традицією для «Фармак» стало вітати Шостку із Днем міста спортивно. Компанія вп’яте провела ювілейний забіг «"Фармак": біг для здоров'я». Спортивне свято відвідало 500 учасників. Участь у заході могли взяти всі охочі безкоштовно. Організатори запропонували 2 забіги для дорослих на дистанції 2000 м і дітей до 13 років 500 м.

Переможницею пробігу «Фармак»: біг для здоров’я» серед дівчат стала Валерія Казмірук, хлопців – Денис Заєць. Кращою серед жінок була Марія Павленко. Серед чоловіків перемогу здобув Володимир Киц.
Переможців нагороджували зіркові гості заходу та керівництво компанії «Фармак».«Ми працюємо в Шостці з 2015 року і протягом цього часу активно долучаємося до життя нашої громади. Ми прагнемо розвивати не тільки компанію, а й території, на яких ведемо бізнес. Дякуємо містянам, що бігли сьогодні з нами заради здоров’я та вітаємо зі святом!» – коментує Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій «Фармак», перетнувши фініш.

Цьогоріч до події доєдналися ведуча «Хіт FM» Юлія Карпова та відома українська співачка Руслана Лижичко.

«Приємно бачити, що до таких проєктів, як «"Фармак": біг для здоров'я», щороку приєднується все більша кількість людей. Дуже приємно бути присутньою та дякую «Фармак» за запрошення! Такі заходи не тільки об'єднують, але й часто стають гарним стартом для наступних звершень задля здоров'я!» – коментує Руслана.Учасник пробігу ,ветеран спорту, шосткинець Іван Васильович Пата. У цьому році йому виповнюється 84 роки. Він виходив на старт чотирьох пробігів, які організовувала компанія «Фармак». «Я біжу для здоров’я», – каже Іван Васильович. Спортом він займається з 5 років. До речі в активі досвідченого спортсмена сім марафонів.

Попри те, що захід був багатолюдним, організатори подбали про дотримання всіх протиепідемічних заходів.
Дивіться, як це було, на сайті події http://www.farmak.run/

Довідка про компанію

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. У продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року інвестували в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності та лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.
У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена в понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та інших.«Фармак» входить до топ-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.
* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.
** За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 рік), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 рік), «Топ-100. Рейтинги крупнейших» (2020 рік).

ІД

30
Комментариев
0
Просмотров
1002
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.