На Сумщині змагались лижоролери з усієї України

ВС 12 октября 2021 в 13:16
У Шостці вже 25-й рік поспіль відбувся Фінал Кубку України з лижеролерів, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України І. Бушмельова. Змагання пройшли на території індустріального парку «Свема». На ювілейний фінал з’їхалося понад 120 спортсменів з усієї України. Вони були розділені на кілька категорій за віком.

За підсумками перегонів 12 медалей вибороли шосткинські спортсмени. Деякі по кілька одразу. Так, “золото” забрали Микита Шатров, Богдан Нікулін та Дар’я Рубльова.

Другі місця завоювали Юліана Борисенко, Олександр Руденко та Дмитро Романченко. На третю сходинку п’єдесталу стали Микита Шатров, Марія Павленко, Микита Назаренко.

Шосткинка Анастасія Компанієць  за виконаний у цьому сезоні норматив отримала звання Майстра спорту.