Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

ФК “Суми” передав свій клубний автобус медикам

Анатолий Поляченко 26 марта 2020 в 15:33
Гарним вчинком відзначився ФК “Суми” (у минулому “LS GROUP”) - він передав свій клубний автобус для потреб міських медичних закладів.  Тепер медики зможуть їздити на комфортному транспорті, що дуже полегшить їх роботу.

“У зв‘язку із необхідністю вжиття невідкладних заходів, спрямованих на профілактику занесення та поширення на території міста Суми коронавірусної інфекції COVID-19, ФК «Суми» прийнято рішення передати на потреби міських медичних закладів клубний автобус. Це спільне рішення адміністрації, тренерського складу та команди. Відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міської ради розроблено графік та маршрути його руху для потреб наших медичних працівників.

Ми соціально відповідальний клуб, адже існуємо виключно заради містян. Впевнені, що разом переможемо пандемію коронавіруса і в невдовзі наші хлопці порадують сумчан доброю грою, подарують відмінний настрій та безліч позитивних емоцій.

Відмітимо, що проблем із ідентифікацією автобуса у медиків тепер точно не буде!" - говориться у повідомленні на сайті клубу. Що ж, приклад, гідний до наслідування!

1
Комментариев
0
Просмотров
3102
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.