На Сумщині нетверезі батьки не помітили зникнення сина

ВС 27 апреля 2022 в 16:11
Вчора правоохоронці з Ворожби спільно з фахівцями служби у справах дітей провели перевірку сімей зі складними життєвими обставинами. Під час візиту до однієї із таких сімей, яка виховує неповнолітнього сина, було встановлено факт неналежного виконання батьківських обов’язків.

Як виявилось за день до цього батьки перебували в стані алкогольного сп’яніння. Хлопець пішов з дому в невідомому напрямку, а горе-батьки не переймаючись цим лягли відпочивати. Зникнення сина вони помітили лише, коли той повернувся наступного дня по обіду. Сусіди повідомили, що часто бачать матір і батька напідпитку, а дитина залишається без нагляду.

Тож, відносно батьків поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники соціальної служби, в свою чергу, попередили недбалих батьків, що неналежне ставлення до своїх батьківських обов’язків може призвести до втрати дітей.

Правоохоронці відвідали ще три сім’ї, які перебувають на обліку соцслужб та  перевірили умови їхнього проживання, провели з ними профілактичні бесіди та вказали на недоліки, які треба усунути.

Поліція Сумської області

53
Комментариев
0
Просмотров
7979
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.