Відкрито сумський освітній хаб

ВС 17 января 2023 в 16:13
Тенденції розвитку сучасної освіти вимагають створення інноваційного освітнього простору, метою якого є якісне навчання здобувачів освіти в умовах воєнного стану, створення безпечного освітнього середовища та умов для соціальної згуртованості учасників освітнього процесу. Аби втілити європейські стандарти у життя, за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, підтримки голови Сумської ОДА Дмитра Живицького, голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка та сприяння Департаменту освіти і науки, на базі КЗ СОР Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відкрито Сумський освітній хаб (SUMY Ed HUB).

З вітальним словом до присутніх звернулася, директор Департаменту освіти і науки СОДА Вікторія Гробова. Вона наголосила на необхідності та доцільності освітнього хабу як інноваційного простору для здобуття освіти та необхідних ключових навичок. За сприяння Фонду освітніх ініціатив Вікторією Гробовою було передано Сумському освітньому хабу комплект обладнання для створення і зберігання якісного освітнього контенту, а також успішного проведення занять за відсутності світла.

Т.в.о. ректора КЗ СОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Грицай актуалізував необхідність створення на Сумщині освітнього хабу, у якому є можливість отримати психологічну підтримку, підвищити інформаційну та медіаграмотність, поглиблено вивчати предмети природничо-математичного напряму, взяти участь у різноманітних освітніх проєктах та науково-практичних заходах (тренінгах, майстер-класах, воркшопах тощо).

Планується, що у поточному році освітні хаби будуть створені на базі багатьох закладів освіти з метою допомогти дітям внутрішньо переміщених осіб отримувати знання у повному обсязі, отримати психологічну й емоційну підтримку, набути цікавий досвід та вчитися інноваційно. Пріоритетними галузями діяльності хабу є освіта, наука й наукові дослідження, національно-патріотичне виховання молоді, популяризація здорового способу життя, створення безпечного освітнього середовища.

Під час заходу присутніх ознайомили із Положенням про Сумський освітній хаб, яке розкриває структуру та форми його роботи, а також представили графік занять та консультацій. Представники прикордоння звернули увагу на необхідність створення додаткових освітніх просторів для дітей із прикордонних громад, які навчаються за дистанційною формою, проте на базі Сумського освітнього хабу зможуть здобути якісну освіту в очному форматі.

Після офіційної частини відбулися навчальні заняття та консультації згідно з розкладом для учнів 5-х класів.

Сумська обласна рада

41
Комментариев
0
Просмотров
3336
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.