11 січня: як минула у Сумах і Сумській області субота

ВС 11 января 2025 в 16:29

Війна з росією


Уночі наші Захисники неба збили над Сумщиною п'ять російських БпЛА (89 - з початку року). Дякуємо за відвагу та професіоналізм нашим янголам. Рідкісний випадок: ніч на Сумщині минула без обстрілів.

Протягом дня загарбники завдали 57 ударів з артилерії, БпЛА, мінометів, танка та FPV-дронів по п'яти громадах: Білопільській, Великописарівській, Есманській, Краснопільській та Шалигинській.

Полонені корейці


ЗСУ взяли в полон у Курській області двох військових з Північної Кореї, повідомив президент Володимир Зеленський. "Це завдання було непросте: зазвичай росіяни й інші військові з Північної Кореї добивають своїх поранених і роблять усе, щоб не збереглося доказів участі ще однієї держави – Північної Кореї – у війні проти України", – сказав він. Президент доручив СБУ забезпечити журналістам доступ до цих полонених.

Евакуація


З прикордоння Сумщини поліціянти евакуювали матір з двома синами, повідомили  у ГУНП в Сумській області.

Освіта


На Сумщині побудовано ще одну підземну школу. Цього разу в Шосткинській громаді. Школа готова на 80%. Навчання там планують розпочати з 1 вересня.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція, ДСНС Сумщини

9
Комментариев
0
Просмотров
1038
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.