Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Юні конотопські художники онлайн зустрілися зі знаним митцем Сумщини

ВС 06 октября 2022 в 12:10
5 жовтня у  виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського напередодні Дня художника України, в рамках ХХ Конотопського міського пленеру художників «Барви Малевича» відбулася творча онлайн-зустріч з надзвичайною людиною,  художником-монументалістом, заслуженим художником України, Народним художником України, доцентом кафедри архітектури та інженерних вишукувань Сумського національного аграрного університету – Олександром  Чередниченко.

Картини Олександра Чередниченка зачаровують своїм неповторним виконанням і залишають незабутні враження. Зберігаються роботи не тільки у фондах Конотопського міського краєзнавчого музею, а і у багатьох приватних колекціях  України,  Європи, Азії, Америки, Австралії.

Зустріч з художником була надзвичайно цікавою та корисною, адже вихованці художньої школи дізналися про творчий шлях художника, про його роботи та оригінальну манеру виконання. Олександр Миколайович люб’язно відповів на всі запитання та озвучив своє життєве кредо:  «Треба постійно пізнавати себе».

Голос Конотопа

3
Комментариев
0
Просмотров
1260
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.