Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах покажуть кінофільм “Перша сотня”, яке засноване на правдивій історії Майдану, війни на Донбасі

Елена Шевченко 22 марта 2019 в 17:13
Сьогодні у Сумах о 18-00 в кінотеатрі “Планета кіно”(ТЦ Мануфактура) відбудеться прем'єрний показ кінострічки "Перша сотня". Перед сеансом о 17-30 автори художньо-документального кінопроекту Ярослав Пілунський та Юрій Ґрузінов коротко розкажуть про історію створення цієї хвилюючої історії сьогодення.

До речі, Суми стали другим після Києва містом, де фільм виходить у широкий прокат.

Сюжет фільму "Перша сотня"розповідає про Першу сотню Майдану, яка після початку російської військової агресії на Донбасі пішла захищати Україну на фронт.

«Це занурення в епіцентр подій, відвертий художній та громадянський погляд на людські стосунки на тлі кривавих соціальних заворушень. Виклики та рішення на межі життя і смерті, пошуки взаємодії, перші кроки до формування громадянського суспільства – усе це об’єднане розумінням пройденого шляху та оптимістичним поглядом на майбутнє України», – йдеться в офіційному анонсі фільму.

Автори фільму Ярослав Пілунський та Юрій Ґрузінов запрошують сумчан на творчу зустріч та сеанс, які розпочнуться відповідно о 17-30, 18-00 в кінотеатрі “Планета кіно”(ТЦ Мануфактура).

0
Комментариев
0
Просмотров
813
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.