Куди піти з малечею у вихідні (Афіша)

Наташа Акулова 11 мая 2018 в 16:00
Майстер клас та дитяча неділя, казкові вистави і конкурси
СУБОТА
Книгарня «Є» запрошує дітей 4-8 років та їхніх батьків на читання книжки Штефані Далє «Ягідна Фея Суничка» (видавництво «Vivat») та майстер-клас з виготовлення листівок й оберегів до Дня матері. Захід відбудеться 12 травня. Початок – о 12.00.День матері – міжнародне свято, яка в Україні офіційно відзначається щорічно у другу неділю травня. Як відомо, найкращий подарунок – той, що виготовлений своїми руками. Отож запрошуємо дітей на майстер-клас із виготовлення листівок та на підготовку до Дня матері. А ще маємо намір підсолодити свято суничним настроєм – познайомимо учасників «Дитячої суботи» зі смачною серією Штефані Далє «Ягідна Фея Суничка». Трохи привідкриємо завісу цієї ягідної історії: Фея Суничка потрапила на конкурс серед мешканців Ягідного лісу! Разом із метеликом Бібо й маленькою феєю Труді, Суничка на великій повітряній кулі прямує до ставка трав’яної феї. Чи вдасться їй перемогти у змаганнях? Адже на шляху на друзів чекає багато пригод.

Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.

ТЮГ запрошує
12.05, 11:00
– казка на 2 д. «Марійка і Колобок»Баба Яга зовсім старою стала, а капості робити хоче. Тож вирішила вона знайти дівчинку, якій зможе всі свої мудрощі передати та навчити капосним справам. На пошуки дівчинки Баба Яга відряджає свого давнього друга Лісовика… Чи зможе Лісовик знайти та заманити в казковий ліс дівчинку та й взагалі, що вийде з цієї задумки і до чого тут Колобок, – про це дізнаєтесь, переглянувши казку.

ТЮГ, вул. Покровська, 6, тел.: 22-31-59


НЕДІЛЯ
Книгарня «Є» запрошує дітей 6-12 років на знайомство з книгою коміксів «Смурфетка» (видавництво «Ірбіс-комікси») та іншими книгами цієї серії, а також майстер-клас із виготовлення наукової іграшки-дзиґи та дослідження її властивостей. Подія відбудеться 13 травня. Початок – о 12.00.

Читання дитячих коміксів – справжня захоплююча пригода! Веселі історії в малюнках з короткими написами підкорили хлопчиків і дівчаток з багатьох країн. Такі видання пробуджують у дітей інтерес до читання і прекрасно підходять для дозвілля. Вони розбурхують уяву, допомагають мріяти про великі пригоди, змушують замислитись над важливими життєвими речами навіть найменших. Тож ми вирішили почати знайомство з коміксами дивовижною серією про улюбленців дітей – Смурфиків.
Серед розмаїття коміксів історії з життя Смурфів стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Веселі, розумні, дружні та добрі гномики - маленькі казкові істоти. Усі вони виглядають майже однаково: забарвлені в синій колір, зростом з три яблука, одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов'язковий для смурфів атрибут - білий ковпак.
Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленнями, смурфики, проте, мають дві риси, властиві всьому їхньому маленькому народові, – доброзичливість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики – уособлення всього найкращого, що може бути в людині.
Зрозуміти таємниці життя Смурфиків допоможуть комікси, а таємниці науки – наукові іграшки. Одну з таких – відому і загадкову дзиґу – виготовимо з учасниками «Дитячої неділі» і з’ясуємо, як працює та чим цікавий найпростіший гіроскоп.
Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).Адреса книгарні «Є»:
м. Суми
вул. Соборна, 44.
Тел.: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.


ТЮГ представляє
Музичну виставу про надзвичайно цікаві, чарівні пригоди Зайчика у таємничому казковому лісі "Заєць - чарівник".