Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Коло друзів «Панорами»

ВС 10 декабря 2019 в 18:00
Газета «Панорама» вже традиційно збирає друзів. І цього року ми раді запросити вас 11 грудня до привітної зали Сумської обласної філармонії, щоб ви могли насолодитися чудовим концертом, приємною атмосферою та змістовним спілкуванням.

Матимете нагоду стати учасником дружної зустрічі, в рамках якої ми презентуємо наш новий проект про найкращих підприємців міста та області «Сумські бренди». Ми вже розповідали історії їх становлення та розвитку, а тепер у всіх гостей буде можливість зустрітися з ними особисто та дізнатися секрети їхнього успіху.

Для вас гратимуть квартет саксофоністів, Дар’я Кочура, Сергій Завгородній, Людвіг Шиманівський, ансамбль «Fly» у складі: Тетяни Ластовецької (сопрано), Олени Когут (клавішні), Олени Кулішенко (скрипка) та Дмитра Колесніка (кахон), Євген Радченко.

Не бійтеся приходити на зустріч раніше, адже за пів години до початку концерту для вас у фойє гратимуть неперевершені музиканти «Ренесансу».
«Приходьте, ми чекаємо на кожного. З нами завжди приємно приводити час. На вас чекає приємна музика і хороша атмосфера», - видавець, директор ТОВ «Всі Суми Панорама Медіа» та модератор заходу Євген ПОЛОЖІЙ.
Тож, до зустрічі.

Середа, 11 грудня, 18:00
Сумська обласна філармонія (вул. Петропавлівська, 63).
Вхід вільний.
Виступ камерного оркестру класичної та сучасної музики «Ренесанс» о 17:30.
40
Комментариев
0
Просмотров
2915
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.