Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

За перший квартал місцеві бюджети Сумщини отримали від "Укрнафти" 38 млн. грн. ренти

Дайджест 15 мая 2018 в 17:29
За 1 квартал 2018 року ПАТ "Укрнафта" сплатила до державного та місцевих бюджетів різних рівнів 1,76 млрд грн рентної плати за користування надрами за зобов'язаннями. Відповідно до закріпленого в законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу 88 млн грн надійшло до обласних, районних та місцевих бюджетів різних рівнів.

Найбільші надходження отримали громади та обласні бюджети Сумщини (38 млн грн), Івано-Франківщини (19,4 млн грн), Полтавщини (13,6 млн грн) та Чернігівщини (8,6 млн грн).

5% рентних платежів за 1 квартал 2018 року, які надійшли до бюджетів областей, районів та місцевих громад, млн. грн.Нагадуємо, що принцип розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу передбачає перерахування 95% рентних платежів до загального фонду державного бюджету, а 5% - до місцевих бюджетів,. При цьому 2% доходів від ренти спрямовуються в районні бюджети, а 3% – до бюджетів міст обласного значення, бюджетів об'єднаних територіальних громад за місцем видобутку природних ресурсів. Таким чином, механізм розподілу ренти дає можливість громадам отримати частину доходів від видобутку нафти та газу.

За попередніми оцінками, в 2018 році "Укрнафта" сплатить близько 5,5 млрд грн ренти, а, отже, до бюджетів областей, районів та громад мають надійти біля 270 млн грн доходів від рентних платежів.

За інформацією прес-служби ПАТ "Укрнафта".

Теги:
Укрнафта
3
Комментариев
0
Просмотров
8555
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.