Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

"Укрнафта" представила оновлений бренд своєї мережі АЗС

Дайджест 10 июля 2018 в 16:58
ПАТ "Укрнафта" реалізує масштабний проект з ребрендингу мережі своїх автозаправних станцій (АЗС). Станом на 10 липня в новому форматі працює п’ять АЗС у Києві та Київській області. Протягом місяця компанія приступить до ребрендингу ще щонайменше 10 АЗС у Західному та Центральному регіоні.

"Укрнафта" розпочала ребрендинг АЗС з об’єктів у Києві: 13 квітня було відкрито одразу дві автозаправні станції в оновленому форматі. Індустріальний дизайн, набір найнеобхідніших послуг, якісне обслуговування та, звичайно ж, пальне стандарту ЄВРО 5 – такі основні атрибути ребрендованих АЗС "Укрнафти". Сьогодні на цих станціях можна знайти повноцінний магазин непаливних продуктів, зону "швидкого харчування", товари для автомобіля та можливість зарядки мобільних телефонів – по суті, все необхідне для водія чи мандрівника. З останніх нововведень – на оновлених АЗС з’явились так звані "Точки зв’язку". Це зона обладнана вмонтованим планшетом, де можна швидко і безкоштовно зайти до мережі інтернет, який також надає можливість здійснювати безкоштовні дзвінки по території України або в будь-яку точку світу за допомогою власного Skype-account.

Водночас АЗС "Укрнафти" продовжать пропонувати якісне пальне та демократичні ціни і не лише на пальне, якими станції "Укрнафти" відомі по всій країні, а й на весь асортимент запропонованої продукції.

На оновлених автозаправних станціях "Укрнафта" пропонує і новий рівень сервісу. З цією метою нові співробітники АЗС проходять достатньо непростий відбір та спеціальні тренінги.

Розробкою стратегії оновленого бренду, дизайну та архітектурними рішеннями на АЗС, комунікаційною платформою та загальною ритейл-стратегією мережі займалось агентство FEDORIV, яке запропонувало нові кольори, оновлений логотип та концептуально нову стратегію розвитку мережі АЗС. Для оформлення використана чорно-біла палітра. До нового логотипу мережі увійшла піктограма "трикутника", яка історично позначала нафтове родовище на всіх топографічних картах. Ребрендовані станції оформлені в стилі industrial.

"Ми раді бачити, що результати нашої роботи були втілені в життя. Нові АЗС змінилися: виглядають добре, працюють добре. Тепер прагнемо до "чудово"", - прокоментував Андрій Федорів роботу свого агентства.

"Як компанія-лідер з кількості АЗС по всій країні "Укрнафта" має унікальну перевагу і водночас унікальну відповідальність, адже своєю роботою ми формуємо ставлення українців у різних куточках країни до галузі та якості її продукції. Мережа автозаправних станцій – це єдиний напрямок, де ми працюємо з кінцевим споживачем свого продукту, тому на її оновлення спрямовуємо максимум зусиль та ресурсів. Наша мета – пропонувати якісний сервіс та якісний український продукт, зберігаючи доступною ціну для споживачів по всій країні", - зазначив Марк Роллінс, Голова Правління ПАТ "Укрнафта".

"Укрнафта" має найбільшу в Україні мережу АЗС – 537 станцій по всій країні. Через неї компанія реалізує нафтопродукти з сировини власного видобутку і пропонує весь наявний на ринку спектр пального, яке відповідає європейським стандартам якості. В найближчих планах компанії запустити АЗС нового зразку в Західній Україні, а за три роки - завершити проект ребрендингу.

Довідка:

ПАТ "Укрнафта" – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом у 2017 році становила 65,7%, частка у загальному видобутку газу – 5,3%. На балансі підприємства перебуває 43 бурові установки, 1936 нафтових і 168 газових свердловин. ПАТ "Укрнафта" володіє 537 АЗС майже в усіх регіонах України. 50%+1 акція товариства належить НАК "Нафтогаз України".

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до прес-служби за тел. +38 044 239 14 93.

R

Теги:
Укрнафта
0
Комментариев
0
Просмотров
1482
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.