Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Новорічний анекдот-2020

ПЮрЕ, литературный проект
Елена Чернова 27 декабря 2019 в 13:35
Дід Мороз та Снігуронька
  Наближається рік 2020. Дід Мороз кличе онуку: Слухай-но, Снігуронька, бач, яка рідкісна дата – двадцять та двадцять. Треба її відзначити якось особливо. «Ой, діду, - відповідає іронічно Снігуронька, - вже відзначали якось особливо - 19 і 19. Пригадуєте?»
-А, - сміється Дід Мороз, - як зараз, пам’ятаю: наступає 1919й, запросили ми на свято хлопців – Чахлика Невмирущого, Сніговика та дівчат – Кікімору і Бабу Ягу. Тільки посідали за стіл, як до хати вдираються повстанці батька Махна. І наказують – експропріювати на користь повстанців сало, мою шубу, та кришталевий посох. Я ж швиденько змахнув посохом   і перетворив тих пихатих махновців на волохатих джмілів.
- Так цим святкування не скінчилось, - нагадує Снігуронька. – Згадайте, як потім вдерлись ще розбишаки!
- Так,  пригадую, - причепурює бороду Дід Мороз, - чого б це мені забувати! Пам’ятаю,  тільки ми підняли святкові келихи за новий рік, як з’являються ті бісові вагнеровці.
- Та ні, - поправляє діда Снігуронька - «вагнеровці» – то сучасні москальські спец війська. А сто років тому були - врангелівці - білогвардійські війська. І ті браві вояки, під керуванням барона Врангеля, забажали, щоб наші дівчата Яга, Кікімора і навіть я, крихітка Снігуронька, поскидали вечерні сукні та полізли з ними на піч – нібито грітися!
- Неприпустимо, - скрикує гнівно Дід Мороз. – І я миттю змахнув посохом і перетворив тих біляків на білих ворон.
- А потім, як сніг на голову, - не відстає від Діда Мороза Снігуронька, - вдерлися до хати треті незвані гості, пригадуєте?
-- Так, так, - киває Дід Мороз. – пригадую, аж моторошно: заходять до хати червоноармійці з наганами, запросто, як до себе додому, навіть не привітавшись, і зразу ж звинувачують наше добре товариство у контрреволюційній змові, а Ягу і Чахлика Невмирущого - у розповсюдженні наркотиків і порнографії. Отакої! Та наказують негайно всіх нас стратити. Ну я змахнув посохом і негайно перетворив тих червоних на снігурів.
 - Добре все скінчилось, - з полегшенням зітхає Снігуронька. – А як тепер, Діду, будемо святкувати 20 та 20?
-- А давай, онучко, - мрійливо пропонує Дід Мороз, - поїдемо до Червоного моря, погріємось, покупаємось.
 І поїхали вони до Єгипту, а там спека. Снігуронька ховається під парасольку, щоб не розтанути, а Дід Мороз скидає шубу і стрибає в море. Проходить хвилина, дві… І Червоне море раптом змерзає. Єгиптяни радіють! Понадягали ковзанки і катаються з кальянами по червоному льоду.
- Отакі дива трапляються на Новий рік!. Зі святом вас, добрі люди!


 
0
Комментариев
0
Просмотров
192
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.