Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Іван Телющенко: "Керамейя" – лідер з виробництва керамічної клінкерної цегли"

БудівництвоТОВ "Керамейя"
16 марта 2012 в 20:12
З початку поточного року 60% продукції виробництва "Керамейї" реалізується за межами України
Керівник заводу "Керамейя" Іван ТЕЛЮЩЕНКО впевнений, що справа, якою займається він та його команда, дуже важлива для суспільства і залишає свій слід на землі.

"Керамейя" - команда висококваліфікованих спеціалістів, які звикли завжди бути першими: першими в освоєнні ринку лицьової цегли в Україні, першими у виробництві клінкеру, тепер – керамічної бруківки. А все через те, що кожен працівник заводу на чолі з його керівником гордий з того, що займається цією справою, що має стосунок до створення найкращого, найбезпечнішого продукту для будівництва, який історично використовується людством вже понад 6000 років і при цьому не втрачає своєї споживчої актуальності та привабливості.

Але за словами Івана Федоровича, для кожного керівника та його підприємства головне – не зупинятися на досягнутому. Саме тому "Керамейя" завжди будує далекосяжні плани і поступово втілює їх у життя.

У 2011 р. ТОВ "Керамейя" відмітила свій перший ювілей – 5 років з дня заснування. За ці роки, починаючи з 2008 р., підприємство брало участь у численних виставка, ярмарках, презентаціях, семінарах, а також ставало переможцем в багатьох конкурсах з якості продукції, представленості асортименту, організації менеджменту. В 2011 р. Почесною Відзнакою "Керамейю" відмітив голова Сумської ОДА Ю.П.Чмирь, а за значний внесок у розвиток міста, активну діяльність в напрямку благоустрою підприємство було нагороджено Грамотою міського голови Г.М. Мінаєва. Вже традиційно "Керамейя" стала переможцем регіонального та всеукраїнського етапу конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" 2011 р. в номінації "ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ": клінкер керамічний "Клінкерам" для облицювання фасадів. За рішенням центральної конкурсної комісії ТОВ "Керамейя" визнано переможцем 16-го Українського національного конкурсу якості в номінації "Малі та середні підприємства", а за результатами сьомого Міжнародного турніру по якості країн Центральної і Східної Європи Міжнародна конкурсна комісія визнала ТОВ "Керамейя" лауреатом турніру в номінації "Малі та середні підприємства". І, головне, Івану ТЕЛЮЩЕНКУ – генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю "Керамейя" - присвоєне почесне звання "Заслужений будівельник України".

Найбільшим досягненням минулого року працівники заводу вважають запуск лінії з випуску керамічної бруківки. "Бруківка – один з найкращих виробів будівельної кераміки, який дозволяє людям, які цінують поєднання якості та естетики, втілювати в життя найкращі проекти з ландшафтного дизайну у себе на подвір’ї. Моя заповітна мрія, аби в Сумах нашою бруківкою була викладені вулиці та площі", - говорить Іван Телющенко.

У планах підприємства на майбутній рік – розширення виробництва. "Зараз ми закінчуємо будівництво другої сушки для виробництва цегли в нашому цеху. І вже скоро ми зможемо постачати на ринок будівельних матеріалів вдвічі більше цегли, ніж минулого року", - розповідає Іван Федорович
Звісно, збільшення обсягів виробництва — це, перш за все, робочі місця, надходження до бюджету, залучення нових іноземних інвестицій, які прямо позначаються на добробуті регіону і роблять його більш привабливим не лише для інших інвесторів, але й для його мешканців.

Не менш важливим завданням для підприємства є також відкриття філіалів "Керамейї" в інших регіонах України. "Ринок будівельних матеріалів, а тим паче клінкерної цегли, керамічної бруківки та клінкеру в Україні відкритий. І він має можливість розвиватися. Тому ми маємо на меті організовувати виробництво в інших регіонах України. Перш за все хотілося б охопити східний регіон – Донбас, де є значний попит на нашу продукцію. Якщо все йтиме так, як ми плануємо, то згодом матимемо виробничі філіали в усіх регіонах країни", - говорить директор ТОВ "Керамейя".

Але перш за все керівництво підприємства піклується про своїх працівників. Невипадково "Керамейя" є одним з підприємств з найвищою заробітною платнею в своїй галузі та повним соціальним пакетом, який включає в тому числі й медичне страхування на суму від 65 тис. грн. А хіба може бути інакше, якщо керівництво підприємства цінує своїх спеціалістів понад усе. "Тільки створивши достойні умови праці, я можу бути впевнений в тому, що матиму гарну команду професіоналів, які на повну віддаються улюбленій справі, які впевнені у своєму майбутньому і знають, що від кожного із них залежить успіх підприємства, команду, в якій я як керівник можу бути впевненим", - говорить Іван Телющенко.

ИД

3
Комментариев
0
Просмотров
5377
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.