Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Солодкий успіх: роменські кондитери якістю продукції завоювали український ринок солодощів

РегіонТОВ "Роменський завод продовольчих товарів"
16 марта 2012 в 16:44
Кожен п'ятий пряник в Україні виготовляється в Сумській області, а власне у місті Ромни. Якість своєї продукції Роменський завод продовольчих товарів підтвердив не лише на вітчизняному, а вже і на зарубіжному ринку.

Хронологія якості

За досягнуті успіхи очолюване Олександром САЄНКОМ підприємство нагороджено дипломами, медалями та іншими відзнаками, а продукція, що виготовляється, неодноразово відзначалася на виставках як державного, так і міжнародного рівня.

В жовтні 2008 р. товариство з обмеженою відповідальністю "Роменський завод продовольчих товарів" за результатами сертифікації успішно підтвердив та отримав міжнародний сертифікат "Системи управління якістю, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001-2000".

В 2008 р. підприємство стало переможцем регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України".

В серпні 2010 р. підприємство отримало національний сертифікат відповідності Системи Сертифікації УкрСЕПРО, яким підтвердило, що система управління якістю стосовно виробництва продукції відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001 – 2001 "Системи управління якістю виробництва. Вимоги".

За межі області

В результаті тісного співробітництва між ТОВ "Роменський завод продовольчих товарів" та підприємствами-партнерами, членами асоціації, проведене технічне переоснащення виробничих підрозділів - відновлено та модернізовано існуюче обладнання, придбано нове.  На підприємстві розроблені і введені в дію системи оптимізації завантаження виробничих потужностей та енергозбереження. Ведеться робота по розширенню та оновленню асортименту в залежності від попиту споживача. Збільшено виробничі площі. Завдяки цьому поліпшилась якість продукції і умови праці, підвищилась продуктивність та культура виробництва.

Орієнтуючись на запити споживачів, ТОВ "Роменський завод продовольчих товарів" нині випускає понад 200 найменувань конкурентоздатної  продукції і постачає свої вироби  в усі регіони України, впевнено освоює зарубіжні ринки.

На підприємстві встановлена одна з найпотужніших в Україні ліній з виробництва пряників, що дало поштовх до здобуття лідерства на ринку з реалізації цього виду солодощів. В асортименті нараховується до 30 видів пряників, що дає змогу задовольнити різноманітні смаки споживачів. Асортимент кондитерських виробів з борошна доповнює печиво вівсяне, сухарі, сушка. Різноманітні торти й тістечка виготовляє кондитерський цех.

За час існування підприємства проведені зміни в структурі товарних груп, що виготовляє дільниця №2. Закуплені додаткові потужності по виробництву зефіру, налагоджена робота по глазуруванню. Спеціалісти постійно працюють над розробкою та введенням у виробництво нових ексклюзивних видів зефіру. Запатентовано виробництво зефіру з мармеладною начинкою. Завдяки наполегливій праці у цьому напрямку асортимент зефіру, який випускається на заводі, найширший та найцікавіший в Україні. В асортименті підприємства присутній мармелад, який теж користується попитом споживачів.

Всі структурні підрозділи та кожен працівник окремо чітко усвідомлюють свої обов'язки та відповідальність перед кінцевим споживачем за якість продукції, що випускає підприємство; за своєчасність та сервіс обслуговування посередників та партнерів.

Чуйний керманич

З 1998 р. роменські кондитери працюють під керівництвом Олександра Саєнка, який постійно приділяє увагу поліпшенню умов праці, відпочинку та оздоровленню працівників підприємства та їх дітей. Щорічно в санаторіях, будинках відпочинку, приміських таборах відпочивають та оздоровлюються близько 20 працівників та 100 дітей.  У  2010 р. працівники підприємства-члени профспілкового комітету отримали матеріальної допомоги на суму близько 150 тис. грн. На благодійній основі заводпостійно надає громаді міста, навколишніх районів, ветеранським та іншим організаціям, дитячим та освітнім закладам допомогу у проведенні соціальних, культурних, спортивних заходів. За його підтримки  фінансується проведення Дня міста, Дня захисту дітей, Дня Перемоги, підготовка до оздоровлення дитячого табору.

Щорічно всі учні міста та району, які стали переможцями міжшкільних олімпіад і конкурсів, а також переможці конкурсу "Учень року" нагороджуються грошовими преміями. Загальноосвітні заклади міста отримують допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази у вигляді сучасного обладнання: обладнує комп’ютерні класи, мультимедійні дошки, інтерактивні дошки, ноутбуки, проектори тощо. Також суттєву допомогу Саєнко О.І. надає закладам охорони здоров’я, соціальної сфери – центру реабілітації дітей-інвалідів, будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (с. Синівка Липоводолинського району), центру обслуговування одиноких громадян.

В 2010 р. за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток промисловості міста Ромни, активну громадську діяльність, благодійну підтримку та з нагоди Дня міста Олександр Саєнко нагороджений почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації. В 2011 р. Олександра Саєнка нагороджено орденом Української Православної Церкви "Св. Князя Володимира".

ТОВ "Роменський завод продтоварів" знаходиться:
Україна, 42000, Сумська обл., м. Ромни, вул. Пролетарської солідарності, 53, тел. +380(5448) 5-10-66, 5-12-43, 5-12-45;
www.romny-konditer.com.ua

Мария Крупина

ИД

0
Комментариев
0
Просмотров
2958
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.