Пам’ятник Леніну…серед руїн?

Блоги, Иван Житник
05 ноября 2011 в 16:06
Днями, швидше за все, буде встановлено пам’ятник В.І.Леніну в Бурині.

Попередній ще навесні був зруйнований особами,які, мабуть, мають особисту неприязнь до Ілліча, або ж до ним створеної партії. До речі, руйнація відбулася повторно.

Через обком Компартії, за інформацією ЗМІ, монумент передали із Шостки. Загалом, це внутрішні партійні справи.

Але…Виникає питання: де буде встановлено пам’ятник? На тому ж місці? Але за той час, коли тут немає самого «тіла», а стоїть тільки постамент з написом «В.І.Ленін», поруч вщент розвалено ще й приміщення заводського будинку культури, яке мало не тільки архітектурне, але й історичне значення. Будівля ( за деякими даними) зведена аж в 30-ті роки минулого століття.

А зовсім рядом повністю знищено й інфраструктуру Буринського цукрового заводу. Всі приміщення перетворилися в розвалини та хрущоби. Хто бачив цю сьогоднішню трагедію заводу, того ще довго не залишають жахітні сновидіння…

І ось серед цих розвалин, напевне, й буде відновлено монумент Іллічу. Заради справедливості зазначу, що в центрі міста, перед будинком районної ради багато десятиліть возвеличується на постаменті ще один Володимир Ілліч. Він дивиться через зруйновану в наші дні Буринь ( за кілька останніх років позникали заводи, будівельні, автомобільні й не тільки підприємства та організації. Тепер тут, в місті, панує суцільне безробіття), кудись удалечінь. Мабуть, бачить перед собою так і не збудований…комунізм.

Комуністи, напевне, мають право відстоювати справедливість - встановити пам’ятник на тому майданчику, де він возвеличувався й раніше. Проте…Як почуватиметься Володимир Ілліч Ленін серед зруйнованої пам’яті багатьох тисяч буринчан?

Більше цікавої інформації читайте на сайті      ivanzhytnyk.com
0
Комментариев
0
Просмотров
1258
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.