Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Соціальний практик європейського масштабу: Микола Неплюєв (1851-1908)

людмила яценко
людмила яценко 17 сентября 2021 в 13:08
16 вересня 2021року напередодні 170-річчя від дня народження відомого богослова, педагога, мислителя, мецената та громадського діяча, засновника Православного Хрестовоздвиженського трудового братства, уродженця Глухівщини Миколи Миколайовича Неплюєва у актовій залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась ювілейна зустріч-присвята.
Студенти машинобудівельного фахового коледжу СумДУ, шанувальники таланту Миколи Неплюєва з великим задоволенням слухали кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки Сумського Державного Університету Ковальова Богдана Леонідовича.
Кожен з присутніх дізнався щось нове з життя представника респектабельної аристократичної родини, талановитого педагога і композитора, оригінального мислителя і витонченого естета, соціального практика. Микола Миколайович присвятив своє життя реалізації місії реформування суспільства шляхом створення нової генерації людей на засадах християнської педагогіки і продуктивної праці. Його ідеї та діяльність дуже часто піддавали нищівній критиці, разом з тим визнавали соціально-економічні успіхи Хрестовоздвиженського трудового братства.
Унікальність особистості Миколи Неплюєва полягає в тому, що з плином часу його ідеї, які були успішно втілені в сільськогосподарських
школах і общині, викликають зацікавлення та залишаються актуальними і сьогодні.
Бажаючи ознайомилися з книжковою виставкою «Сходження до утопії, або «Машина часу М. М. Неплюєва".


 
0
Комментариев
0
Просмотров
965
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.