ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІЛОСОФСЬКОГО РОМАНУ «ТЕОРІЯ САМОТНОСТІ» МАРИНИ РЕУХ

людмила яценко
людмила яценко 21 июня 2024 в 12:30

20 червня 2024 року у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася літературно-дискусійна презентація нового філософського роману «Теорія самотності» членкині Національної спілки журналістів України, Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», авторки дванадцяти творів різних за жанрами, формою, темами
письменниці Ольги Нестеренко (художні твори авторка пише під літературним псевдонімом Марина Реух).
Презентували книгу в межах засідань літературного клубу «Дивослово», який починаючи з 2016 року діє у відділі абонемента.
До заходу долучилися поціновувачі творчості авторки, письменники літературно-музичної студії «Літера», бібліотекарі сумських ОТГ, користувачі та співробітники книгозбірні.
Авторка звернулася до присутніх із проханням не лякатися отого слова «самотність», а разом із героями роману спробувати визначитися з цим станом чи почуттям, з’ясувати чи правдиві слова Еріха Марії Ремарка «Людина самотня завжди і ніколи», які стали епіграфом роману?
Презентація перейшла у жваве обговорення, адже більшість людей сприймає самотність в сучасному світі як негативне явище. Та чи завжди це так?
Модераторка зустрічі Людмила Яценко, завідувачка відділу абонемента, запросила аудиторію до прочитання роману, написаного легкою мовою, насиченого філософією та драмою життя, але дуже позитивного та побажала письменниці подальших творчих успіхів, натхнення у написанні нових книг.


 
0
Комментариев
0
Просмотров
205
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.