КНИЖКОВИЙ ДАРУНОК ФРАНЦІЇ

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 07 июня 2024 в 11:40

В 2023 році Культурний відділ Посольства Франції в Україні у тісній співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України розпочали проєкт, мета якого – поповнення фондів обласних бібліотек.
Завдячуючи проєкту та співробітникам Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine, фонди Сумської ОУНБ протягом двох років поповнилися 400 новими  книгами. Сьогодні наша бібліотека отримала 100 примірників книг для дорослих.

Унікальна добірка книг французьких авторів на всі смаки:
-цінне видання чотиритомника «Європейський словник філософії»;
-серія книг «Життєписи»: про знаменитого математика Кондорсе, який був знаним у всій Європі доби Просвітництва, про великого французького письменника Марселя Пруста та про найбільшого святого католицизму Франциска Асизького.
-книга для батьків із порадами, корисними ідеями та підказками на щодень  «Цифрове дитинство. Гаджети і ТБ: заборонити не можна дозволити» М. Дені. В ній відповіді питання: Як захистити дитину від насильства на екрані? Що робити, якщо дитина постійно в телефоні? Чи небезпечне телебачення для дітей молодше 3-х років?
-бестселери «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» та «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття» Франсуази Барб-Галль, в яких авторка підказує як навчати дітей пізнавати мистецтво та знайомить творчістю сучасних художників.

Найбільша частка у добірці – художня література.

Слідкуйте за новими надходженнями!

 
1
Комментариев
0
Просмотров
131
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.