Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Аграрна стратегія під час воєнної агресії

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 16 ноября 2022 в 10:25
Аграрний сектор України є базовою складовою національної економіки та відіграє важливу роль у зміцненні економіки та продовольчої безпеки країни і світу.

Нині країна-агресор завдала великих збитків аграрному виробництву і внесла корективи в  стратегічні плани розвитку нашої держави. Війна  поставила під загрозу глобальну продовольчу безпеку, одним із гарантів якої виступала Україна. 

Попри масштабні руйнування сільськогосподарської інфраструктури, мінування  полів, поранення і навіть загибель на замінованих полях працівників сільського господарства області, зниження обсягів виробництва провідні експерти стверджують, що цій галузі навряд чи загрожує втрата статусу житниці Європи та світу. А мужність, відданість справі і ентузіазм працівників агропромислового сектору – запорука того, що Україна точно переможе на аграрному полі.

Актуальні питання розвитку і відновлення агропромислової галузі України і Сумської області у надскладний період воєнного стану у державі обговорювалися  15 листопада 2022 року у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці на онлайн конференції «Аграрна стратегія під час воєнної агресії», яку організував відділ документів з природничих і аграрних наук на платформі Meet. Поважні спікери онлайн-спілкування  - директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації  Маслак Олександр Миколайович та директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН Кабанець Віктор Михайлович за допомогою  фактів і цифр окреслили стан (агропромисловий комплекс прикордонного регіону відчутно постраждав і нині потерпає від держави-агресора),  можливості відновлення, наукового забезпечення та перспективи аграрного  сектору Сумщини у воєнний і повоєнний час.

Учасники конференції - науковці та студенти природничо-географічного факультету СДПУ ім. А. С. Макаренка, фахового коледжу СНАУ, Сумського будівельного коледжу (землевпорядники), виробничники і користувачі бібліотеки виявили чималу зацікавленість темою конференції та  отримали відповіді на чисельну кількість  запитань.

У переддень Дня працівників сільського господарства ми щиро вітаємо аграріїв з професійним святом та бажаємо  міцного здоров’я, наснаги,  прихильної хліборобської долі,  мирного неба і безпечних полів!

 
0
Комментариев
0
Просмотров
280
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.