Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сучасні проблеми в бджільництві та перспективи селекції українських бджіл (Всеукраїнська науково-практична конференція)

Тетяна Грищенко Піар-офіс бібліотек Сумщини
Тетяна Грищенко Піар-офіс бібліотек Сумщини 21 декабря 2018 в 10:31
Цьогоріч вдруге на базі Сумського національного аграрного університету  відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція з проблем бджільництва, в якій взяли участь науковці, виробничники і пасічники – любителі та працівники відділу документів з природничих і аграрних наук обласної наукової бібліотеки. Організаторами конференції були Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА Сумський національний аграрний університет, Національний науковий центр (ННЦ) «Інститут бджільництва ім.П.І.Прокоповича». ГО «Товариство матководів-селекціонерів бджіл української степової породи» (ГО «ТМС БУСП») та Сумське міжрайонне об'єднання бджолярів.

Працівники відділу документів з природничих і аграрних наук ознайомили присутніх з інформаційними ресурсами Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки для бджолярів, представили їхній увазі відкритий перегляд літератури «Бджільництво в Україні: погляди, думки, рішення».

Актуальність розглянутих питань конференції та високий рівень організації її проведення відзначила більшість присутніх на ній бджолярів. Науковці та пасічники-практики розглянули на конференції найболючіші питання галузі і окреслили перспективи їх вирішення, прийнявши відповідні рішення і рекомендації.

 
1
Комментариев
0
Просмотров
328
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.