Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Флешмоб в Міжнародний день англійської мови

Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека
Відділ документів іноземними мовами Сумська Обласна Універсальна Наукова бібліотека 23 апреля 2016 в 11:59
‪#‎УкраїнаSpeaking‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
23 квітня в Міжнародний день англійської мови центр «Вікно в Америку» разом з волонтерами з Великобританії провели флешмоб. Суть цього флешмобу полягала в наступному: працівники центру відвідали різні ресторани і кафе міста, розповіли про ресурси та послуги центру у вивченні англійської мови і роздали плакати, які допоможуть в спілкуванні англійською мовою з клієнтами ресторану.
2016 рік було оголошено Роком англійської мови в Україні. Центр «Вікно в Америку» який діє в сумській обласній універсальній науковій бібліотеці за адресою вул. Героїв Сталінграду,10 має потужний потенціал для популяризації вивчення та сприяння підвищенню рівня володіння англійською мовою.
Користувач знайде в центрі інформацію англійською мовою з усіх галузей знань: історія, література, економіка; культура, традиції, свята англомовних країн;  також матеріали з методики викладання англійської мови; різноманітні енциклопедії, словники, довідники; колекцію художніх та документальний фільмів, художні твори світової класики та сучасних письменників.
До послуг користувачів доступ до інформаційних ресурсів через мережу Інтернет на 4 автоматизованих робочих місцях, ознайомлення з англомовними сайтами, онлайн ресурсами з вивчення англійської мови та можливість самостійного вивчення англійської мови з комп’ютерними програмами Rosetta Stone та Living Language.
Для викладачів англійської мови  міста та області  разом з Інститутом післядипломної освіти проводяться тренінги, презентації наявних у центрі ресурсів, а також електронних ресурсів для вивчення та викладання англійської мови.
Клуби є дуже популярною формою роботи, заняття відбуваються за участю волонтерів, носіїв мови. В центрі працюють  Клуб англійської мови для початківців, 2 Клуба розмовної англійської мови,  Англійська для тинейджерів, Клуб любителів кіно, Англійська для викладачів. У програмах клубів спілкування англійською мовою на різноманітні теми, ігрові форми вивчення мови, перегляд фільмів мовою оригіналу та їхнє обговорення.
Покращуйте знання англійської мови разом з центром "Вікно в Америку"!


 
0
Комментариев
0
Просмотров
1190
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.