Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Тримаємо кулаки! Сьогодні вирішується доля Сумського Кадетського корпусу!

Блоги, Роман Петренко
06 сентября 2011 в 13:39
Нарешті, все. Абсолютно всі документи, необхідні, аби ініціатива Юрія Чмиря по відродженню Сумського Кадетського корпусу перетворилася з ініціативи на реальний заклад, підготовлені.

Більше того, з учорашнього дня весь пакет матеріалів знаходиться в Адміністрації Президента України. За моїми даними, сьогодні може бути вирішальний день: Юрій Чмирь має говорити з Президентом, і за підсумками співбесіди Віктор Янукович прийматиме остаточне рішення.

Від керівництва Міносвіти точно знаю: Указ Президента буде, чи у жовтні, чи до 22 вересня, чи, навіть, завтра. Принаймні, в п’яти міністерствах десятки людей, від директорів департаментів до міністрів проблематику сумського кадетства знають уже в подробицях – стільки було звернень, особистих зустрічей, переговорів, узгоджень. Жартома кажуть, що сумчани своїм упорством будь-яку стіну проб’ють.

Звісно, залишаються ще питання внесення відповідних видатків в проект Держбюджету, організаційні моменти, відкомандирування офіцерів – а це не один, і не два документи міністерського чи урядового рівнів. Проте, всі вони похідні від головного – від Указу Президента.

Тож всі, кому небайдужа доля нашого славетного навчального закладу, одного із символів м. Суми – тримаймо кулаки! Кому політичні амбіції перебивають здоровий глузд – будь-ласка, можете і далі вішати ярлики на тих, хто робить реальну справу. Я особисто дуже вболіватиму за те, щоб сьогодні-завтра у Юрія Чмиря все вийшло, він цей процес розпочав, йому і робити завершальні кроки. Просто пам’ятаймо, що є речі, важливі і необхідні для тисяч людей, а не лише для губернаторів, мерів, депутатів. Серед них – і відродження Сумського Кадетського корпусу. Це треба всім нам.


0
Комментариев
2
Просмотров
1247
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Судя по тому, что ОДА открыла акредитацию на визит Януковича в Сумы, анонсированный на 8 сентября, и что публичная программа визита - "Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ відвідає Сумський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г.Харитоненка, де вручить прапор, прийме парад ліцеїстів та ознайомиться з матеріально-технічною базою навчального закладу" - идею кадетского корпуса г-н Президент поддержал.

Только вот - чья она, эта идея, на самом деле?

Леша, чтобы ответить на этот вопрос - набери в поисковике "Панорамы" слово "кадет". Это ж не секрет...