Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумской реактивный артиллерийский полк борется со стихией в Сумах (6 фото)

Андрей Поляков: Фотоальбомы
Андрей Поляков 25 марта 2013 в 17:45 (6 фото)

Дорогие друзья, у проекта "Сумщина творческая. Культура и искусство" есть друг – Сумской реактивный артиллерийский полк. Он не только принимает участие в областных культурных программах, http://www.vsisumy.com/clubs/12537/video/gusarskaya-ballada-v-sumah-30
но и помогает сумчанам в их жизни. Наши друзья подготовили материал, которым я с удовольствием поделюсь с вами:

Військовослужбовці 27 Сумського реактивного
артилерійського полку завжди напоготові !

Як завжди, військовослужбовці 27 Сумського реактивного артилерійського полку не залишаються в осторонь проблемам, які виникають в місті та області, надають необхідну посильну допомогу жителям міста, з бажанням відкликаються на прохання про допомогу.
За досить короткий термін полк став невід’ємною частиною міста та області. Недаремно 27 реактивному артилерійському полку було присвоєно почесне звання «Сумський». Незважаючи на невелику чисельність особового складу, полк активно приймає участь у загальнодержавних, обласних та міських заходах.
Саме особовий склад 27 Сумського реактивного артилерійського полку показуючи своїми рішучими та мужніми діями відданість, любов і повагу до краю де дислокується, постійно приймає участь у ліквідації наслідків природного характеру.
От і сьогодні особовий склад 27 Сумського реактивного артилерійського полку активно долучився до ліквідації наслідків складних погодних умов у Сумах.
Роботи військовослужбовцями були розпочаті вже о 8 годині ранку. До ліквідації наслідків негоди залучено понад 50 військовослужбовців полку, які працюють у дві зміни: 1 – до обіду, 2 - після обіду, а також 4 одиниці техніки. Координаційна робота проводиться особисто командиром 27 Сумського реактивного артилерійського полку полковником Ісмаіловим Валерієм Шапазовичем.
Особовий склад, який залучено до ліквідації наслідків негоди, забезпечено сухим пайком, гарячим чаєм, теплою формою одягу, а також засобами для прибирання снігу.
Роботи проводяться в місцях прогнозованого найбільшого зосередження людей: житлові масиви, зупинки громадського транспорту, дитячі навчальні заклади, вулиці міста.

Комментариев: 0
+
127
Комментариев: 0
+
99
Комментариев: 0
+
126
Комментариев: 0
+
110
Комментариев: 0
+
115
Комментариев: 0
+
133
2
Комментариев
1
Просмотров
2218
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Молодцы!!!