Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Лідери громадських організацій Сумщини підтримали Олега Медуницю [Виборчий округ № 157, м. Суми]

Блоги, Геннадій Іванущенко
11 августа 2012 в 03:27
10 серпня 2012 року відбулися збори громадських організацій Сумщини на підтримку Олега Медуниці, кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округу № 157 (м. Суми).
Громадські лідери, публічні діячі, науковці, які зневірилися у кандидатах, нав’язаних владою, хочуть бачити у Верховній Раді України представників молодої генерації політиків, становлення яких як громадських активістів відбувалося вже в роки Незалежності.
Лідери 25 громадських організацій Сумщини, які прийшли на збори, закликали всіх небайдужих об’єднати зусилля для перемоги та підтримати опозиційного кандидата у депутати Олега Медуницю.
 
ЗАЯВА
громадських організацій Сумщини на підтримку Олега Медуниці – опозиційного кандидата в народні депутати України
по одномандатному виборчому округу №157 у м. Суми.
Ми, представники громадських організацій Сумщини, зібралися у відповідальний момент, коли Україна стоїть на порозі виборів, щоби підтримати Олега Медуницю - кандидата у депутати по одномандатному виборчому округу №157.
Олег Медуниця представляє нову, молоду генерацію політиків, зростання яких відбувалося на наших очах: на початку становлення Української держави, в боротьбі проти корупційної влади Щербаня, в численних правозахисних молодіжних і патріотичних акціях.
Влада в Україні робить усе, щоб роздушити паростки громадянського суспільства. Замість відкритого діалогу з людьми – примітивна імітація: збираються «громадські ради», але жодна пропозиція громадськості не враховується, переслідується свобода слова. Розкрадаються бюджетні кошти, взяті з наших податків. Знищуються базові цінності держави: мова, територіальна безпека, віра… Ви вірите, що їх захищатимуть «крепкие хозяйственники», яких регіонали пропихають у парламент? Ще вчора дехто з них був «помаранчевими», а сьогодні – їх «нанизали» на вертикаль.
Ми переконані, що майбутнє – за громадянським суспільством та ідейними послідовними політиками. Знаємо, як громадянське суспільство діє в розвинутих демократіях, де панує Закон, а не «понятія». Бачимо середній вік і стиль життя державних діячів. Вони такі, бо їх такими зробила громада. Вона їх найняла керувати своєю країною і не більше! Вона з них і питає. А Ви спробуйте спитати з таких «наймитів», як Янукович, Азаров або Чмирь!
Настав час відповідальних політиків. Тих перевірених громадських активістів, яким довіряють люди. Ми віримо, що Олег Медуниця, який представлятиме у Верховній Раді демократичну опозицію, основні зусилля спрямує на викорінення продажності й корупції українських політиків, захищатиме базові українські цінності та соціальні гарантії людей. Підтримаймо опозиційного кандидата Олега Медуницю та об’єднаймо зусилля заради перемоги!
 
10 серпня 2012 року                                         м. Суми
0
Комментариев
0
Просмотров
1439
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.