Сумські волейболісти розійшлися миром з львівськими

Андрей Страшко
Андрей Страшко 12 февраля 2013 в 02:50
«Хімпром-СумДУ» розділили очки у домашніх матчах із львівським «Баркомом».

9-10 лютого в спорткомплексі СумДУ пройшли матчі 10-го туру чемпіонату України з волейболу серед команди вищої ліги. Зустрічалися сусіди по турнірній таблиці. У львів'ян було на три очки більше, ніж у сумчан, так що при двох перемогах наші могли обійти опонентів.

У перший день в цікавому і важкому поєдинку сумчани поступилися гостям. Суперники нічим не хотіли поступатися один одному. Перший сет виграли гості 23:25. У другому успіху домоглися сумчани 26:24. А в третій і четвертій партіях знову сильнішими виявилися львівські волейболісти 22:25 і 25:27.

Після прикрої поразки в другий день ігр волейболісти «Хімпрому-СумДУ» були налаштовані рішуче і домоглися свого. Першу партію господарі поля виграли з рахунком 25:14. У другому сеті сильнішими були львів'яни 21:25. Можливо, що ключовою в цьому поєдинку стала третя партія, коли сумчани програвали 18:21, але зуміли виграти 25:23. Четвертий сет знову вийшов цікавим і інтригуючим. То одна команда виходила вперед, то інша. Зрештою, успіху досягли саме наші волейболісти 25:21.

Після 10-ти турів сумські волейболісти на третьому місці - на рахунку «хіміків» 32 очки, у львів'ян - на три більше. Лідирує ж дніпропетровський «Дніпро» з 41-м очком.

У наступному турі, який пройде 23 і 24 лютого, в гості до нас приїде аутсайдер турніру - чернігівська «ДЮСШ-ШВСМ».