Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Я в шоці

Блоги, Олег Медуниця
18 ноября 2010 в 10:31

Я в шоці від вчорашніх результатів голосування в міськраді. Особливий шок від одностайного голосування по кандидатурі секретаря Сумміськради від ПР фракцією «Рідне місто».

Два місяці тому Павло Качур мені сказав, що першим замом у Мінаєва буде регіонал. Я не повірив. Потім він мені сказав, що буде з Мінаєвим через півтора року. Я не повірив вдруге.  Попри все хотілося, щоб його друге пророцтво не збулося.

Очевидно, що «Рідне місто»  вирішило грати в політику по правилам від ПР. Життя по цим правилам  перетворює країну стрімкими темпами в африканський бантустан. Я можу зрозуміти Мінаєва, але не можу зрозуміти частину депутатів від РД. Більшість з ким я говорив посилаються на рішення фракції, яка по своїй структурі багато в чому нагадує блок Черновецького. І де зараз його блок? Регіонали на ньому не залишили камені на каменю.

Аргументи про те, що життя не має поза президентською вертикаллю штучні.

Посилка на рішення фракції не сприймається.  

Як на мене головний внутрішній аргумент  депутатів  - активований регіоналами страх.  В тому числі страх  упущених вигод.  Як на мене заляканим не місце в політиці. Навіть в місцевій, що має запах каналізації, жеків і печеного гудрона.

Браво Ілляшенко.

Бютівцям також страшно, але  живуть. Поки що.

Я був критиком місцевого БЮТу, переважно не публічним, але зараз знімаю шляпу. Часткова перезагрузка відбулася. По різному можна оцінювати Волкова. Зараз, як би не він бютівців зробили би «тушками» так, як успішно роблять у ВР.

Фронт Змін. Їм найскладніше. У них є золота акція в міськраді. Зараз йде боротьба за неї і не факт, що ПР та її нові сателіти дозволять їм нею розпоряджатися. В хід підуть традиційні аргументи  погрози, гроші, тиск на бізнес і спокуси різними «бранзулетками». Чи вистоять фзшники головна інтрига.  Принаймні їх чотирьох чернігівських колег вчора «розстріляли» за співпрацю з регіоналами. Розстрілом керував Яценюк особисто. Вчорашні заяви їх сумських лідерів ФЗ про нелегітимність голосування мною сприймаються. І свідчать вони швидше не про зраду справи команданте Арсенія, а про елементарний брак політичного досвіду.

Далі буде.

0
Комментариев
11
Просмотров
2556
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

а гламурный Хорунженко сказал, что вместо него его рука сама голосовала...а внутри он совсем против, и как Ильяшенко хочет сделать, да вот никак карман не разрешает...

Сумчани, давайте будемо толерантними- навіщо там-морда, дармоїд, доведемо, що ми культурна, освічена нація.Що наша мета- жити у прекрасному місті, славній державі.

Це все закономірно, тільки навіщо бузить перед виборами, що ми такі, що не підемо ні на які компроміси- не потрібно. Сходиться треба для загальної справи.щоб тільки толк був.Сходиться і висувати свої ідеї, щоб вони були кращі, ніж у колишнього суперника і вирішувати спільно, тільки так Суми підуть вперед.

Морда бендеровская иди работать на завод в поле ! Кончай трындеть! Создавай ВВП дармоед! Твои результаты на выборах подтверждение неприятия областью вашей бендоровщины русофобии и шухевщины! Твой подельник бобыренко ползал и шестерил за грицаем шоб остатся в чмырятах а как выгнали начал опозиционно скулить!ты теперь кто? Свидомый политик? Болтолог- эксперт?толкователь качура? Подстилка Волкова ?

Цитата:
Морда бендеровская иди работать на завод в поле !

Ти, РИЛО, жириновське (путінсько-україноненажерське!!!
Поки ти гавкатимеш на нормальних патріотично настроїних людей??? Чи принципи сучасних політичних ПТАХОФЕРМ (Верховної, обласної, міської та ін.), де обтушковуються тіла депутатів на продаж по затвердженим таксам це ваш метод?????
Якщо так, то їдь куди-небудь за Урал, або на острови Вануату і плюйся ядом там на місцевих аборигенів!!!!

А порядні та свідоми люди ваші бандюково-проФФесорсько-ригаАНАЛЬНІ принципи ніколи несприймуть, як би ви прислужували своїм перед своїми паханами!!!!

Далі буде...........

Буду лаконичнее.
Бугай здоровый, твой шок - твоё личное дело.

Завари чаю чёрного-пречёрного, пригласи к себе на кухню Положия, Хоруженка, Бобыренка, отого ещё архивиста-националиста, заодно можно и алкоголиков Батона и Вову Чепика, и там распатякивайте про судьбы мира и вашу глобальную тоску.

Все вы недоучки из пединститута, для которых игра в политику - повод ничего не делать своими руками.
БОМЖИ!!!

100% красавчик в точку )))

100 % rhfcfdxbr

Гостю в 11:55 - Ты чмо сумское Бандери и в подмётки не годишся. Где он и где ты! Трус паршивый регионам лижешь ну и лижи молча. тебя сявку знать никто не знает а Бандеру весь мир. И ни тебе о нем судить подкаблучник.

Ребята не сортесь,надо уметь разделять есть ВО"БАТЬКИВЩИНА" остальные ПАРТИЯ РЕГИОНЫ .Но это так очевидно,было видно и перед выборами такую разницу,что сейчас ругаться?Вы посмотрите Ьатькивщиновцы почти все восстают ,а из других партий,только единицы,остальные согласны подтанцовывать,мягко скажем,чтобы остаться у власти,а кто будет командовать парадом им всеравно.Были в свое время и БЮТовцы у руля,и Гена прыгал и все остальные прыгали ради кормушки.Пришла другая власть, красную шапку поменяли на голубую и выполняют команду "Фас".